Strona 28 z 57 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #271
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    19
    w prawym dolnym rogu masz ikonke table managera - musisz ją zamknąć

  2. #272
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ostatnio zakupiłem Hema i teraz pytanie, jak robić zeby mi staty przy stole okazywał w turniejach?? Cashe mnie nie obchodzą.

  3. #273
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    Ostatnio zakupiłem Hema i teraz pytanie, jak robić zeby mi staty przy stole okazywał w turniejach?? Cashe mnie nie obchodzą.
    zobacz czy w Player preferences w zakladce Use for czy masz zaznaczone Tourney FR, 6max

  4. #274
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    mam dalej nic. Czy może na to wpływac to że mam tez rozdania z cashy?? gdzies o tym czytałem

  5. #275
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    mam dalej nic

  6. #276
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Czy da sie zaznaczyc gdzies w HM zeby po statystykach sam mi zaznaczal obrazkiem kto fish kto dobry itp? :P
    Jak przegladam historie to tam jest takie cos ale w trakcie gry juz nie ma :P
    i czy jest gdzies wyjasnienie tych obrazkow? bo np co oznacza kostka? albo wieloryb ?

  7. #277
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Czy da sie zaznaczyc gdzies w HM zeby po statystykach sam mi zaznaczal obrazkiem kto fish kto dobry itp? :P
    Jak przegladam historie to tam jest takie cos ale w trakcie gry juz nie ma :P
    i czy jest gdzies wyjasnienie tych obrazkow? bo np co oznacza kostka? albo wieloryb ?
    Z tego co się orientuję to- options -auto rate i tam zaznaczasz

  8. #278
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ok dzieki mam

  9. #279
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    i czy jest gdzies wyjasnienie tych obrazkow? bo np co oznacza kostka? albo wieloryb ?
    Kostka to gambler, wieloryb to megaFish

  10. #280
    Mam dość dziwny problem z archiwizowaniem rąk z ongame.
    Zdarza się, że soft nie zapisuje ręki w folderze "P5". Najczęściej dzieje się to przy rękach, na których zapisaniu najbardziej mi zależy - akcja w każdej rundzie i showdown na końcu. Dodatkowo zapisane ręce w folderze P5 są usuwane (przez HEM-a?). Problemy zaczęły się od zupdate'owania HEM-a do wersji 1.10.02 lub od pamiętnego update'a P5 na początku lutego.
    Czy istnieje możliwość odzyskania "zaginionych" rozdań?