Strona 45 z 57 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #441
    Dzieki Oskarek! A mozna w hudzie ustawic kolory dla statystyk, ale kolor jakis dla liczby wiekszej od danej. Chodzi mi o to, zeby np vpip bylo zaznaczone na czerwono jesli gracz ma ten poziom wyzszy niz 50? Bo ja widze ze mozna tylko ustawic kolor jesli poziom jest nizszy od jakiejs liczby a nie moge zminic zeby pokazywalo jak bedzie wiekszy

  2. #442
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    musisz ustawic sobie kolor (albo zostawic biały) na przedział <50 i potem na czerwono <inf

  3. #443
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Ktos sie orientuje czy jest mozliwośc ustawienia czasu wyswietlania rak po showdownie?

  4. #444
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    HUD Options - Table Preferences - mucked card time

  5. Dzisiaj po kilku dniach niegrania soft Boss Medii sam mi się zaktualizował, po czym w Table Managerze muszę używać opcji "Table Finder", aby przypisać huda do odpowiedniego stołu. Nie dzieje się to automatycznie tak, jak to było wcześniej.

    Nie pomógł upgrade HEM'a do najnowszej 1.11.02b wersji.

    Jakieś pomysły? Też tak macie?

  6. #446
    Grając cashówki na kilku stolikach za każdym razem gdy dołączam do nowego stołu statystyki dla mnie wyświetlane są od zera. Czy jest możliwość ustawienia w opcjach by statystyki dla mnie pokazywały się dla wszystkich rozdań jakie są w bazie? Albo by przynajmniej HUD sumowal statystyki ze wszystkich rozdań podczas danej sesji.
    Ostatnio edytowane przez carabus ; 17-07-2010 o 01:59

  7. #447
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Czy znajdę w hm opcje pokazywania statystyk tylko z obecnego lvl blindow w turniejach i sng? W pt3 miałem a tu nie widzę.

  8. #448
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Wie ktos jak skonfigurować import rak na redkings (ongame) ? Nie wiem czy ja jestem ślepy, czy ten folder jest gdzieś ukryty. W ogóle to HEM pokazuje jak włączam import ilosć rak które niby importuje, tylko że nie mogę znaleźć mojego nicka

  9. #449
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Cytat Zamieszczone przez gumol Zobacz posta
    Dzisiaj po kilku dniach niegrania soft Boss Medii sam mi się zaktualizował, po czym w Table Managerze muszę używać opcji "Table Finder", aby przypisać huda do odpowiedniego stołu. Nie dzieje się to automatycznie tak, jak to było wcześniej.

    Nie pomógł upgrade HEM'a do najnowszej 1.11.02b wersji.

    Jakieś pomysły? Też tak macie?
    U mnie podobnie. Nie znalałem jeszcze rozwiązania. JAk na cos wpadłes to napisz.

    Pzdr

    Seq

  10. #450
    Cześć, pozwolę sobie podpiąć się ze swym problemem pod ten wątek.

    HEMa mam relatywnie niedługo, toteż na chwilę obecną korzystam głównie z prostego HUDa.
    Gram na PS, Unibet i Betsson. Na PS wszystko śmiga <zarówno cashe 6max jak i turnieje>, na Unibet w cashach HUD wyświetla się prawidłowo, na turniejach wcale :O, a na Betsson z kolei HUD działa dobrze tylko na pierwszym stole turniejów, a na cashu <6max> staty pojawiają się gdzie chcą właściwie, a przesuwanie ich na jednym stole psuje ich wyświetlanie na innych.
    Ktoś wie jak ów problem rozwiązać ?