Strona 46 z 57 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #451
    chyba nie ma rozwiazania na huda w mtt po zmianie stolika, zajrzyj na forum holdem manager, bo z tydzien temu widzialem tam troche watkow o tym, i chyba rozwiazania nie bylo.
    a co do statow na <5max> to ustaw sobie ulubione miejsce, instrukcja obslugi:
    http://faq.holdemmanager.com/questio...+Ongame%5CBwin

  2. #452
    Dziękuję, jeszcze dziś to obczaję .

  3. #453
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    124
    da sie ustawic tak abym od razu w reports jednoczesnie widzial staty podzielone na 6 max i 9max?

  4. #454
    mam pytanie,planuje przenosiny na ongame i chcialbym wiedziec jak dziala hm na tym sofcie, sa problemy czywszystko hula jak trzeba ?

  5. #455
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Mam spory problem z HeM na sieci ongame. Konkretnie chodzi mi o betfair. Mam zainstalowaną wersję 1.11.04, więc chyba najnowszą. Mam viste i uruchamiam Hem jako administrator, wszystkie rozdania zczytywane są normalnie przez HeM, ale nie działa mi HUD. Table manager włącza mi się po odpaleniu auto start import, jednak nie widzi on żadnego stołu, mimo iż gram na kilku stołach. Opcja z table scannerem też nie działa bo po włączeniu scannera wyskakuje mi komunikat: "I can not find any unattached hands. Please wait until the Manager has imported some". Nie rozumiem tego, bo na bieżąco HeM rozdania mi zczytuje.
    Jak ktoś pomoże będę bardzo wdzięczny, bo spędziłem na tym już z 2 godziny dziś i mam dość.
    Pzdr.

  6. #456
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ostatnio zauważyłem, że w wielu rozdaniach HEM nie pokazuje co miał przeciwnik. Natomiast po kliknięciu w Hand history klienta pokera są te karty widoczne. Ma tak ktoś? Ja mam najnowszą wersję HEM-a, ale również na jakiejś starszej tak to się zachowywało od pewnego czasu.

  7. Ghost, zaradziles juz? jesli nie to odezwij sie na gg to ci pomoge

  8. #458
    ale co tu zaradzac, w hudzie klikasz table finder i przeciagasz czerwony krzyzyk na stol, on wtedy zapyta czy dodac dana skorke i klikasz ok ?

  9. #459
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez Ghost
    Opcja z table scannerem też nie działa bo po włączeniu scannera wyskakuje mi komunikat: "I can not find any unattached hands. Please wait until the Manager has imported some"
    Table scanner = table finder. Sam nie wiem, czemu napisałem scanner


    RBpros odezwe się do Ciebie na gadu jutro, bo dziś niestety nie dam rady czasowo. Pzdr.

  10. #460
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Wielkie dzięki RBpros za pomoc. Jakby ktoś miał jeszcze taki problem z HeM i Betfair jak ja, to tu jest wszystko wytłumaczone:

    HUD not working on Betfair (Ongame) - Holdem Manager Forums

    Pzdr.