Strona 29 z 57 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #281
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    a w HM ich nie ma?
    Mi np importuje z folderu z Histori softu do jednego folderu chyba nazwa HMArchive



    ja mam inny problem HM nie rozroznia mi stolow 6max od FR na ipoker w cash games i jak dzis gralem 6 stolow SH i turniej jeden 10 osobowy to nie moglem ustawic tak statystyk bo dla FR i SH byly w tym samym miejscu a gram na mini stolach i zaslanialo mi na FR staty z stolow CASH

  2. #282
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    a w HM ich nie ma?
    Mi np importuje z folderu z Histori softu do jednego folderu chyba nazwa HMArchive
    Nie ma. Gdy HEM nie wykrywał rozdania próbowałem sprawdzać w folderze P5 w pliku "handhistory", jednak tam też brakowało tego rozdania.


    Jeżeli chodzi o Twój problem, to popróbuj poryć w HUD Optios -> Seating Preferences.

  3. #283
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Na które statystyki zwrócić uwagę przy wyborze stołów w Table Scanner'ze????

  4. #284
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Gdy sofrmatuje dysk ( system i stawiam nowy) to normalnie znow wpisuje swoj kod? nie jest to brane jako uzycie poraz kolejny kodu ?

  5. #285
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Spróbuj, co najwyżej nie będzie się dało i będziesz zmuszony wysłać do nich maila.

  6. #286
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez lajdak83 Zobacz posta
    Na które statystyki zwrócić uwagę przy wyborze stołów w Table Scanner'ze????
    ja patrzyłem na SCORE i vpip i pfr przy jakiej ilosci rąk

  7. #287
    Witam mam pare pytań:
    1. Zainstalowalem hem dalem na autoimport, jednak zaimportowal mi wszystkie rece z softu bossmedia gralem na 3 skorkach a aktualnie juz tylko na jednej, czy da sie ustalic aby rece z poprzednich skorek byly mi pomocne i moglbym ich uzywac do gry juz tylko na tym sofcie na ktorym gram?
    2. Czy moge używac holdem manager trial na dwóch komputerach, grałbym na tym samym sofcie co na pierwszym komputerze oraz ten sam gracz i te same rece zaimportowane?
    3. Gram full ringi i czesto sa one pomieszane przesuwam je prawym klawiszem ale czy mozna ustalić tak aby nie trzeba bylo tego robić, oraz czesto nastepuje rotacja graczy przy stoliku i nie wyskakuja statystyki nowo przybyłych graczy na stolik jak to zrobic?
    4. W hudzie ustalam swoje statystyki jednak jaka jest taka przyjęta norma dla przyjętych statystyk, chodzi mi o to jak wysoki lub jak niski powinien byc wskaźnik aby ocenic każdy z tych aspektów czy jego rezultat jest dobry slaby czy przecietny np:
    VPIP
    3-bet
    Steal
    Preflop raise
    flop cb
    fold to flop cb
    fold to 3 bet
    Squeeze

    Jaki powinienem być zakres tych statystyk?
    5. Jak zmienić walutę, która się wyświetla przy statystykach z dolarów na euro? Dziękuję i proszę o pomoc
    Ostatnio edytowane przez zico ; 01-03-2010 o 11:24

  8. #288
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Czy ktos zyczliwy jest w stanie odeslac (lub wytlumaczyc) mnie do jakiegos tematu, gdzie jest opisane jak moge 1) dopasowac staty pod FTP tak aby byly na okolo nicka danej osoby 2) pomniejszyc wszystko tak aby bylo dopasowane do danego rozmiaru stolu i o ile to mozliwe aby automatycznie wyswietlone dane zwiekszaly lub zmniejszaly sie w zaleznosci jak zmieniamy rozmiar stolu.

  9. #289
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868


    (1) co to jest UO? IP to domyslam sie In Position

    (2) o co chodzi w tym chodzi? czemu nie ma bet? czemu jest raise%, skoro kolumna "after check". Nie mówiąc już o 65% fold ater check

    Nie kumam tego Jak to czytać? pomoże ktoś?


    PS

    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Czy ktos zyczliwy jest w stanie odeslac (lub wytlumaczyc) mnie do jakiegos tematu, gdzie jest opisane jak moge 1) dopasowac staty pod FTP tak aby byly na okolo nicka danej osoby 2) pomniejszyc wszystko tak aby bylo dopasowane do danego rozmiaru stolu i o ile to mozliwe aby automatycznie wyswietlone dane zwiekszaly lub zmniejszaly sie w zaleznosci jak zmieniamy rozmiar stolu.
    1) być może masz zablokowany layout. Odblokuj sobie w opcjach i bedziesz mogl myszką przesuwać staty tam gdzie bedziesz chcial

    2) Automatycznego skalowania czcionki razem ze skalowanie stolików to reczej w HM nie ma. Czcionke możesz sobie zmniejszyc recznie w zakladce "player preferences":

    Ostatnio edytowane przez bilson ; 03-03-2010 o 02:34

  10. #290
    UO to un opened czyli nieotwarta pula