Strona 26 z 57 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #251
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Cytat Zamieszczone przez Sztres Zobacz posta
    Mogę dopłacić przez MB trochę kasy, żeby zakupić Table Ninja i HEM Pro czy 100$ z ich sklepu to tylko taki chwyt marketingowy?

    Raczej chwyt marketingowy. Możesz natomiast wyrobić po $100 na dwóch roomach i masz wtedy do wydania $200.

  2. #252
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    pisalem juz kiedys i niestety problem sie nie rozwiazal nie działa mi HUD;/

    importuje mi rece wszystko jest ok jednak poprostu hud sie nie pokazuje mam swoj alias itd. jak ktos poradzi 5$ na PS posle. gg:10624254
    masz Viste? to uruchamiaj program jako administrator. Prawy myszy na ikonie a jak na skrócie nie działa to musisz z folderu docelowego to zrobić.

  3. #253
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    tak mam viste i chyba BM powinen mi sie pojawiac tam kolo zegara mala ikonka a jej nie ma? odezwij sie do mnie na gg jak mozesz lucart

    10624254

  4. #254
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Kiedy przestawiam huda na stole to na innym tez sie przestawia i robi sie ogolny burdelJak to zmienic? Opcje przytrzymania ctrl nic nie daje.

  5. #255
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    Ktos sie orientuje czy majac profesjonalna wersje na holdema moge dokupic Omaszke Small stakes?

  6. #256
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Właśnie zimportowałem sobie 9k rąk z ostatnich sesji brata, skopiowałem na swojego kompa i gdy importuje wszystko jest ok, hands imported: 9k coś, ale gdy wchodzę w zakładkę reports i daje change player żeby wyszukać alias to nie ma w ogole tych rąk, ani tego aliasu. Gdy chce zimportowac raz jeszcze, pisze ze nie ma nowych rąk/plików. Dodam, ze mam wersje 1.10 beta 6. WTF ?

  7. #257
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    Kiedy przestawiam huda na stole to na innym tez sie przestawia i robi sie ogolny burdelJak to zmienic? Opcje przytrzymania ctrl nic nie daje.
    Table preferences -> WYSIWYG

  8. #258
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1
    Zainstalowałem HM poprawnie, uruchamiam jako administrator i chce nacisnąć przycisk try (wersja trialowa), a on jest wklęśnięty (nie da się go wcisnąć).
    W tym samym czasie elephant działa bez problemu.

    Próbowałem odinstalowywać, antywirus wyłączony... co robić?

  9. #259
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Witam, kolejny problem z hm, a mianowicie na ongame nie dziala mi hud, handy importuje normalnie ale hud nie dziala. Ktos wie jak zaradzic? Moja wersja HM to 1.10.02

  10. #260
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    zaktualizuj do najnowszej wersji (1.10.07 zdaje się) i po włączenie import HM w table tracker ręcznie musisz przesunąć taki czerwony krzyżyk na odpowiedni stół.