Strona 56 z 57 PierwszyPierwszy ... 64654555657 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #551
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Od czasu najnowszej aktualizacji PS, mój HUD nie wyświetla statystyk dla stołów FAST, dla normalnych wyświetla. Wszystkie te rozdania są w bazie, ale Table Manager nie aktualizuje się w ogóle dla tych stołów, ciągle pokazując że rozegrałem 0 rąk - stąd nie uruchamia się HUD. O co chodzi?
    Od czasu wyjścia bety HM2 na głównej stronie nie pojawiają się informacje o patchach do HM1, trzeba szukać na forum - http://www.holdemmanager.com/Downloa...ate_1.12.0.exe

  2. #552
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    1
    Gdzie dostać HM ?

  3. #553
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    "At the getting place"...

  4. #554
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Czemu mi się ładują w kółko te same ręce ? przy imporcie

  5. #555
    Przymierzam się do kupna HM.Nie grałem prawie 2 lata i zamierzam wrócić do gry bardziej świadomy, stąd chęć kupna tego programu. Wcześniej grałem bez HUDa.
    Mam kilka pytań:
    1. Czy można zapłacić za licencje po przez NETellera?
    2. Na stronie Hold'em Manager Poker Software - Best Poker Tracking Software można kupić chyba tylko za $ ja mam konto w NET w euro. Czy da się coś z tym zrobić żeby nie tracić na kursie?
    3. Czy kupować na niskie stawki czy od razu na wszystkie? Czy jak kupie na niskie to później płaci się tylko różnicę czy trzeba drugi raz zapłacić?
    4. Czy licencja jest dożywotnia, zamierzam niedługo zmienić laptopa na nowego? nie będzie później z tym problemów? Działa na Windows 7 bez problemów?
    5. Możecie mi podać jakieś dobre poker roomy ( fajny rakeback, niski poziom graczy) gdzie można grać w europejskiej walucie?
    6. Korzystam z mobilnego internetu i przy 7 stołach nic nie przerywa, czy tak samo będzie po odpaleniu HUDa?
    Ostatnio edytowane przez gulf ; 13-11-2011 o 18:57

  6. #556
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    nie jestem wszystkiego na 100% pewien, ale moze sie przyda

    1. nie, mozna zaplacic kartami VISA i MC oraz Moneybookers/Skrill (czyli pewnie mozesz zaplacic karta Netellera albo Net+ wirtualna)
    2. jak nie masz Moneybookers albo karty kredytowej w USD to pewnie nie unikniesz
    3. starczy kupic SS, potem doplaca sie nieduzo wiecej niz roznica PRO - SS (pewnie sa do znalezienia na stronie HEMa dokladne kwoty)
    4. placisz jednorazowo, wiec mozna nazwac to dozywotnia, ale np teraz po ladnych paru latach wprowadzaja HEM 2, i praktycznie trzeba od nowa kupic licencje, na Win7 dziala mi bezproblemowo
    5. Online Poker Traffic Rankings & News | Poker Sites & Networks | PokerScout na obczajenie ruchu, szczegoly poziomu/rbu musisz sobie poszukac na forach
    6. HUD chyba najbardziej muli sam komputer a nie internet - zalezy jaka technologie lapiesz, ale raczej niewiele potrzeba do plynnego dzialania softu

    pozdrawiam

  7. #557
    Dzięki za info.
    1. mam kartę NET+( master card) wiec nie będzie problemu? słabo znam angielski stąd moja dociekliwość.
    4. Czyli rozumiem że dostaje klucz i mogę z niego korzystać na każdym komputerze? nie jest przypisany do tego jednego?
    5. Na tej stonce nie jest napisane czy są stoły w euro? Gdzie najwięcej stołów w tej walucie oprócz unibetu? bo nie chce mi się wszystkich sprawdzać?
    6. 3G

  8. #558
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    1. powinienes bez problemu zaplacic wybierajac opcje "mastercard"
    2. dostajesz klucz, i mozesz korzystac z hema na 2 komputerach jednoczesnie, jak sformatujesz kompa albo kupisz nowego to bezproblemowo przeniesiesz licencje na niego
    3. pokerstars, ipoker, entraction.... sporo ma mozliwosc grania w EUR
    4. bez problemu

  9. #559
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    8
    Witam mam pytanie, od razu piszę, że jestem nowy i dopiero raczkuję w świecie pokera a tym bardziej softu dla niego. Otóż czy holdem manager 2 działa na Unibet? Odpaliłem holdema i znajduję mi tylko konto na pokerstars, a chciałbym grać na Unibet. A drugim pytaniem jest: Czy zna ktoś jakiś link-poradnik jak ustawić HUD i jakieś statystyki itp. Z góry dziękuję.

  10. #560
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    8
    Pytania powyższe są już nieaktualne, jednak podczas gry nastąpiły kolejne komplikacje ;d otóż czy może mi ktoś odpowiedzieć na jedno lub więcej pytań jeżeli zna odpowiedź tu lub na priv: ustawiłem HUD, gram st&go na stołach 10-osobowych i choć w holdemie śledzi w zakładce session poszczególne rozdania to na stole nie pokazują mi się żadne statystyki ( mam ustawione tournaments, bo jest do wyboru tournaments lub cash więc nie wiem). Zmieniłem na cash i poszedł na stół cash i tam mam ustawione że zawsze program usadza mnie w tym samym miejscu i stało się to, że statystyki które się pojawiły były w innym miejscu np. ja miałem statystyke gracza 2 miejsca obok a moja była w innym miejscu. Niektóry statystyki zakrywały nawet karty. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.