Strona 53 z 57 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #521
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez cytrus Zobacz posta
    dzieki, ale dalej nie pokazuje

    naprawde nikt nie wie, ja juz nie mam pomyslow jak to zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #522
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez cytrus Zobacz posta
    Witam,
    jak gram cash 6-os to pokazuje mi statystyki przeciwnikow, natomiast jak gram turniej nijak nie pokazuje mi nic, co mam zle ustawione ?
    dzieki
    soft po ang
    HUD options -> player preferences -> use for -> i zaznacz wszystkie opcje, site any
    w choose configuration usun reszte tych ktore sie da hudów , a w tych co sie nie da lub uzywasz jakis inny jeszcze odznacz w use for wszystko co zwiazane z tourney,

    W table manager w prawym dolnym rogu go masz podczas gry kliknij na niego potem prawym na stoliku i tam wybierz HUDa ktorego chcesz uzywac jakby to wyzej nie pomoglo

  3. #523
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    soft po ang
    HUD options -> player preferences -> use for -> i zaznacz wszystkie opcje, site any
    w choose configuration usun reszte tych ktore sie da hudów , a w tych co sie nie da lub uzywasz jakis inny jeszcze odznacz w use for wszystko co zwiazane z tourney,

    W table manager w prawym dolnym rogu go masz podczas gry kliknij na niego potem prawym na stoliku i tam wybierz HUDa ktorego chcesz uzywac jakby to wyzej nie pomoglo
    dzieki pomoglo dopiero z "table finder" no ale dalej jest nie tak, po pierwsze przegrane karty pokazuje nie w tym miejscu co trzeba tylko jak by byl stol obrucony i przesuniety, po drugie co trza zrobic abym nie musial za kazdtm razem uzywac "table finer-a"?
    Wielkie dzieki

  4. #524
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    Witam,
    mam pewien problem z wynikami turniejów. HUD działa poprawnie, wszystkie ręce są importowane itd, jedynie jak zaglądam na wyniki, ROI itp to są źle podliczane tak jakby nie uwzględniało mi tych w których wygrałem $$. Np. nie pokazuje miejsca zajętego, ROI mam przeważnie -100% chociaż nieraz wygrywałem dany turniej.
    może ktoś pomóc
    pozdrawiam

  5. #525
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Witam. Probuje sie zapoznac z HM ale juz na starcie same problemy. Instrukcji poczytalem co nei miara, na yt przegladalem triale, tutaj tez forum przejrzalem... a HUD jak mi nie dziala tak nie dziala.
    Wyswietla sie niby ten caly manager table widze na nim dwa stoliki gdzie pod kolumna players jest 0/6 a po zmianie recznie wyswietla sie 0/9 (short)... a HUD nie dziala... Nie mam pojecia co zrobic. Mam WIN7 czy to od tego moze zalezec.
    Bardzo prosilbym o pomoc. Mam wersjie trial... i grywam glownie sitki lub turnieje.

    Po zrobieniu relaunch znwou sie w table manager robia plyers 0/6 (short)
    HELP
    Ostatnio edytowane przez Kita ; 26-05-2011 o 20:52

  6. #526
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Może masz soft w języku polskim
    musi być ang

  7. #527
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Ale mowisz o PS czy o HEM? Jak PS to lobby polskie, hh english, HEM english

  8. #528
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    PS ustaw wszystko na Ang

  9. #529
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Ustawilem. I tez HUD nie chcial sie zalaczyc... trial zaraz sie skonczy a nawet nie wiem jak bardzo pomocne jest to narzedzie :/

  10. #530
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2
    Ostatnio ONGAME wprowadził jakieś zmiany w sofcie i mam problemy z HM takie własnie że przestał mi importować ręce i nie potrafi chyba wyszukac folderu do ktorego od czasu zmian ONgame wysyła rozdania ? ktos wie jak zaradzic ?