Strona 40 z 57 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #391
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    przeinstaluj samego Hema najpierw bez ruszania PostgreSQL u mnie zadziałało

  2. #392
    eh zrobilem odwrotnie wywalilem postresqla a pozniej zainstalowalem powownie i dziala. dzieki i sorry za problem

  3. #393
    Witam, mam takie pytanie czy jeżeli wyrobiłam sobie licencje HM Pro na dwa komputery dzięki punktom FTP to mogę jedną sprzedać? Bo właściwie korzystam tylko z jednej... na swoim laptopie. Pomóżcie

  4. #394
    czy mozna w HM wprowadzic jakies rozgraniecznie na stoly 6 osobowe i hu? Gram glownie stoy 6 osobowe i staty z hu HM wlicza mi do 6 osobowych.

    #393 dostajesz licencje na 2 komputery dla siebie, teoretycznie mozesz chyba sprzedac

  5. #395
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wczoraj przeniosłem się z PT na HEM a że nie chce mi się czytać 40 stron tematu, to pytanie jest takie:

    Dlaczego statystyki graczy na moim stole są przyznawane losowo - pod moim nickiem często włączają mi się cudze itp itd. Gracze mają statsy od innych graczy jednym słowem wielki burdel

  6. #396
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    na pewno warto wsrod statsow miec nicka graczy, to pozwoli ci przypisac odpowiednie dane do odpowiedniego zawodnika. A potem na stole prawym klawiszem ustaw statsy w odpowiednie miejsca, nastepnym razem program juz to zapamieta.

  7. #397
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Pogrzeb w HUD Options -> Seating preferences.
    To o czym pisze warsaw może chyba tylko zadziałać jeżeli na wszystkich stołach siedzisz (i będziesz zawsze siedział) w tym samym miejscu. Ponieważ przesuwająć statsy przesuwasz je na wszystkich stołach. Chyba da się przesuwać tylko na jednym stole z CTRL, ale co wtedy zapiszesz jak na każdym stole będzie ustawione inaczej?

    Na PS zawsze siędzę na tym samym miejscu i statsy są ok. Na ONGAME statsy same się ustawiają. Nie wiem czy da się zrobić, żeby działały z "Change seat".

  8. #398
    Nikt nie wie czy mozna jakos ustawic aby HM rozroznial stoly hu i stoly 6 osobowe?

  9. #399
    mi rozroznia, napisz lepiej na jakiej krzakowej sieci grasz to moze wtedy ktos bedzie w stanie pomoc

    zreszta mozesz sobie w kazdej sieci ustawic zwykly filtr w bazie danych, chcesz zobaczyc staty z HU ustawiasz rece z 2 osobami, chcesz sh ustawiasz >2 -_-

    reports, filter, edit, number of players
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 10-05-2010 o 22:03

  10. #400
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    24
    Nie wiem w czym jest problem, ale dzisiaj HM przestał mi importować ręce na ultimatebet. Zainstalowałem najnowsza wersje hm, od nowa zainstalowałem sql, i nic to nie dało. Hud znajduje stół, ale nie chce importować rąk, ciągle pokazuje "import errors". Statystki które były zaimportowane wcześniej są wyświetlane na stołach. wtf
    Ostatnio edytowane przez pawelqq ; 11-05-2010 o 12:52