Strona 22 z 57 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #211
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    ma ktos jakies pomysly?

  2. #212
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Napisać na forum HM-a

  3. #213
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez bugilugi Zobacz posta
    ma ktos jakies pomysly?
    Tak sobie strzelam, przynajmniej jeśli chodzi o WinXP: Pod prawym klawiszem myszy znajdziesz m.in. opcję "delete".

    jdx

  4. #214
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    To nie to
    Ostatnio edytowane przez bugilugi ; 11-01-2010 o 14:39

  5. #215
    Co zrobic aby statystyki sie wyswietlaly przy stoliku? Wiem ze cos z tym table scanner ale co dokladnie? Najpierw mam zeskanowac te stoly i przez HEMa wejsc czy normalnie przez room i potem skanowac? Te staty same sie wyswietla czy cos tam trzeba jeszcze kombinowac?

  6. #216
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Źaden table scanner. Ustawiasz, żeby ci hh zapisywało na dysku (w opcjach poker roomu, zazwyczaj jest to chyba domyślne), dodajesz foldery, w których to hh jest zapisywane do autoimportowania (zakładka import -> add folders to autoimport), dodajesz swój nick w HUD -> setup hero names i tyle. Odpalasz soft, włączasz autoimport i powinno samo wyświetlać.

  7. #217
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    mam ten sam problem nie włącza mi sie hud na stolikach nawet w folderze z HEM nie chce sie uruchomić. reinstal i patch nie pomogły.

    Edit. Trzeba HEMa uruchomić prawym i uruchom jako administrator. Wtedy wyskoczy Table manager.

    To jeszcze jedno pytanie działa HEM na micro w turniejach?
    Ostatnio edytowane przez lucart ; 13-01-2010 o 16:09

  8. #218
    Mnie sie wlacza table manager w osobnym okienku ale zawsze jest player (0/6) Jak masz lucart ustawione te auto import z folderow? Mi nie importuje na biezaco tylko dopeiro jak odswieze. Moze dlatego hud nie dziala?

    A co do turow to podobno dziala na micro

  9. Szukam w HEMie i nie mogę znaleźć statystyk pozycyjnych tak, jak to jest w PT w zakładce "Positions" czyli analiza gracza pod kątem pozycji: VPIP, PFR, 3bet, BB/100 itd. Zakładam, że w tak dobrym programie gdzieś to jest, ale nie wiem gdzie, podpowie ktoś?

  10. #220
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    tam gdzie masz cash game - reports - po lewo masz napis "Select report name from list" i tam strzalka wybierasz position