Strona 47 z 57 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #461
    Witam, może mi ktoś pomóc w konfiguracji HEM'a? Szukałem ale nic nie znalazłem. Chodzi mi o to żeby opisać co zrobić po instalacji, czyli wchodzisz w opcje te i te, ustawiasz to i to itp, i czy w tym postgreSQL też coś ustawiać. Nie jestem zielony, konfigurowałem już kiedyś PT3 ale pamiętam jak się namęczyłem żeby wszystko śmigało. Dlatego nie chcę tu pozostawiać jakichś niedociągnięc tylko wszystko idealnie ustawić żeby śmigało, łącznie z ustawieniami hud'a (bo spotkałem się w HEM z opcjami hudu których nie było w PT3). Podkreślam, że PT3 bawiłem się dawno więc byłbym wdzięczny gdyby w miarę szczegółowo opisać konfigurację, pewnie wielu innym użytkownikom także się to przyda ponieważ nigdzie nie mogłem nic podobnego znaleźć. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź !

  2. #462
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie wiem, czy jeszcze pamiętam wszystko dobrze z konfiguracji HEM-a, ale mogę pomóc.

  3. #463
    Byłbym bardzo wdzięczny, moje gg to 6560286.

  4. #464
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    1
    Witam, mam problem. Po zainstalowaniu postgresa, HM i po skonfigurowaniu(aczkolwiek na pewno jest jakiś błąd). Nie mam pojęcia jak używać tego w paradise poker. Proszę o pomoc. gg: 1520343

  5. #465
    Dzięki pomocy kolegi Triasa, skonfigurowałem HEM. Jednak czy jakiś turniejowy gracz, podkreślam, że nie cashowiec bo tam liczą się inne parametry, wysłać mi swój zexportowany HUD'u? Chodzi mi o ustawienia wyświetlanych statystyk łącznie z przedziałami liczb ustawionymi różnymi kolorami dla graczy tight, neutral, loose. Będę bardzo wdzięczny a widziałem w opcjach HUD'u import oraz export więc to nie wiele roboty a bardzo mi pomoże. Pozdrawiam i z góry dziękuję!

  6. #466
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Czy na B2B Poker chodzi Hem?

  7. #467
    chodzi

  8. #468
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    A mógłby ktoś podać mi ścieżkę jak ma zapisany import w hemie?, bo auto detect nic nie wykrywa, a z kolej jak ustawiam ręcznie to nic nie importuje

  9. #469
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    już dałem radę

  10. #470
    Ponawiam prośbę o config HUD'u turniejowego. Pozdrawiam