Strona 38 z 57 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #371
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3
    Program umieściłem na allegro, zapraszam do licytacji:

    Holdem Manager Pro Version na allegro

  2. #372
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    WTf? Od wczoraj HM na kesach mi nie działa. Jest table manager ale to wszystko. Uruchomiłem sita na próbe. Na początku zaobaczyłem te smieszne rameczki, a jak sie wróciłem do kompa to było takie cos

  3. #373
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    10
    Mam pare pytań co do obsługi holdem managera w turniejach S&G.

    Po pierwsze, jeżeli używam HUD'a w początkowych fazach to wiadomo że staty raisowania, udziału w puli, 3betu itp. znacznie różnią się dla początkowej i późnej fazy turnieju, zatem holdem manager w jakiś sposób sam pokazuje statystyki na danego gracza ze wzg. na fazę turnieju, czy też należy w jakiś sposób samemu zmieniać te dane? (w jakimś filmiku szkoleniowym przewinęło mi się takie pojęcie jak "odfiltrowywanie", to chyba o to chodzi? jak się to robi?).

    Kolejne moje pytanie dotyczy składowania danych o turniejach 9man S&G przez HM'a a mianowicie mimo ze podczas sesji mam uruchomiony auto import i HUD'a to część z turniejów nie trafia do bazy danych, przez co np. cięzko mi dokładnie określić ROI. Wie ktoś czym może być to spowodowane, ze niektóre turnieje nie są zapisywane?

    Z góry wielkie dzięki za pomoc

  4. #374
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    WTf? Od wczoraj HM na kesach mi nie działa. Jest table manager ale to wszystko. Uruchomiłem sita na próbe. Na początku zaobaczyłem te smieszne rameczki, a jak sie wróciłem do kompa to było takie cos
    HUD options -> Player preferences -> odznacz Card and alignment edit

  5. #375
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Od niedawna używam HMa, grałem trochę na Titan Poker i wszystko było OK. Wróciłem znów na PS i mam jakiś dziwny problem z HUDem. Wygląda to trochę tak jakby nie działał na tych nowych stolikach z limitem wkupienia (tych przy których jest napisane 20-50bb, albo 40-100bb). Dziwna sprawa, bo kiedy odpaliłem stolik nl2 na próbę (taki przy którym nie ma tych nowych oznaczeń limitu wkupienia) to wszystko wyświetlało sie normalnie, natomiast na nl10, nl25, ani na nl50 się nie wyświetla Wspomnę jeszcze, że na Titanie grałem nl25 i było ok, o co tu może chodzić?

  6. #376
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Mi też nie działa. Ale otwierasz ten programik na pasku po prawej od HUDa, wybierasz z menu Table Finder i wskazujesz ręcznie stoliki i wtedy działa.

  7. #377
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Już sobie znalazłem wyjaśnienie na stronce HM. Wszystkich którzy mają lub będą mieć ten sam problem odsyłam tutaj: Stars Hud or Tournament Import Issues 13/14 April - Holdem Manager Forums

  8. #378
    panowie mial ktos taki problem?:
    HM pokazuje mi zle/inne dane niz cashier w rubryce sessions--->>> USD - tzn. jezeli np przegralem/wygralem iles tam $ to pokazuje mi np +/- 15$ a w cashier sumka jest inna...
    z gory dzieki jezeli ktos wie jaka moze byc przyczyna
    luckypl

    aaaa i jeszcze jedno nie mam niektorych rozdan wlasnie zauwazylem chcialem zobaczyc rozdanko i ni wuja nie ma go w historii hm-a.
    pozdro

  9. #379
    jezeli grasz na PS to sprawdz linka z #377

  10. #380
    Czy ktoś się orientuje w takiej sprawie:

    Jeżeli wyrobie licencje na HM z FTP (uzbieram te 250pkt FTP) to dostane normalnego Holdem Managera z licencją na 2 komputery? Tak jak jest po zakupie?