Strona 1 z 57 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ostatnio zacząłem grać na real money i postanowilem pomagac sobie holdem managerem. Mam w okienku importowane rece i w ogole cos tam na zielono cos tam na czerwono. Ale chcialebym staty przy stole i wlasnie stad moje pytanie. Jak to zrobic? wierze ze ktos pomoze

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    1 - czy hand history masz ustawione po angielsku ?
    2 - czy ustawiles juz swoj nick po tym jak ci zaimportowalo hand history ? * trzeba to zrobic osobno dla tournaments i cash games (ja jak debil nie moglem turniejow wlaczyc przez 3 dni)
    3 - czy sciagnales ostatnia beta ? na forum hema powinnien byc link
    4 - faq na stronie hem - np ustawienia visty moga byc problemem
    5 - czy room wspolpracuje z hem ?

    heh, milej zabawy :P

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    1- tak
    2- tak
    3- nie. co to jest??
    4- mam xp
    5- nie wiem gram na party poker

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Milosz17 Zobacz posta
    3- nie. co to jest??
    1.09 Beta 23a (Stars Update Fix + Cereus 7-2 Fix) - Holdem Manager Forums

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Zainstalowałem ale nic nie pomaga w dalszym ciagu prosze o jakies instrukcje

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    wejdz na faq na stronie / forum HEMa. i tam masz lopatologicznie zadane wszystkie pytania. jak je przejdziesz wszystkie i nie zalapiesz co jest nie tak, to wrzucasz post z odowiedziami na forum i ktos z HEM ci odpowie.

    sorry ze nie dam linka, ale babilon mi blokuje wszystkie anglojezyczne strony zwiazane z pokerem

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    nie wiem co sie stało widziałem na filmuiku jak gosciu cos staty se włanczał za pomoca Poker tAble Manager sciagnąłem go i mam staty. Tylko ze nie tam gdzie powinny. Są o jeden dalej niz powinny byc. Przy mnie sa staty jakiegos goscia co siedzi wczesniej. Co z tym zrobic??

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ...

    prawym klawiszem przesuwasz

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ok dzienks podziałało. Ale mam jeszcze jedną prośbę. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co oznaczają te wszystkie staty? Bo znam tylko nie które. Proszę o pomoc

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    VPIP - procent rąk w których gracz dorzuca żetony do puli przed flopem jesli jest na BB i da check to sie nie liczy do statystyk
    PFR - jak czesto podbija preflop

    Tyle Ci wystarczy ;p