Strona 31 z 57 PierwszyPierwszy ... 21293031323341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #301
    super wielkie dzieki

  2. #302
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244

  3. #303
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    gram na opoker HU SNG, po zimportowaniu rak do HM wszystkie moje gry wyswietla w jednej stawce i to takiej na jakiej w zyciu nie gralem na opokerze - 11$, 367gier, pomimo tego ze gram wiekszosc gier na 25e + ok 30-35 na stawkach wyzszych. moze mi ktos powiedziec jak to poprawic?

  4. #304
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    jutro chciałbym wgrać nowego windowsa.Co zrobić żeby nie stracić hands history?dysk podzielony mam na dwie partycje C i D.Czy przeniesienie hands history na dysk D nie spowoduje jej utraty.

  5. #305
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  6. #306
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czy da sie wygenerowac raport dzielacy bb/100 wg dni tygodnia ?

    od jakiegos czasu wydaje mi sie ze granie od pon do czwartku mija sie z celem i chcialbym sie w tym jakos empirycznie utwierdzic

  7. #307
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    15
    Panowie jest problem,
    Folder HMARCHIWE mam na dysku C c:\HMARCHIVE
    Folder POSTGRESSQL mam na dysku C C:\Program Files\PostgreSQL
    Natomiast HM mam zainstalowane na dysku F
    Na dysku C zaczyna brakowac miejsca można to jakoś wszystko wrzucić na jeden dysk bez utraty wszystkich danych???
    Pozdrawiam Stingus

  8. #308
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tymczasowym rozwiązaniem może być "odkurzenie" bazy danych: FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Vacuum Analyze Database
    A jeśli chcesz przenieść bazę danych: FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Backup & Restore Database

  9. #309
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    10
    Jaki może być powód tego, ze nie działa mi HUD w turniejach SG i MTT na pokerstarsie? dodam ze jeżeli chodzi o cash games to wszystko działa dobrze. Równierz na FTP działa mi i pod CG i do turniejów. Jezeli chodzi o analize ROI, rozdań itp. z turniejów z PS tez wszystko raczej śmiga, tylko ten HUD nie chce :/. Dodam, ze jezeli np. patrze sobie na poprzednie rozdanie w jakimś turnieju, to w tym hand history pojawia mi się hud...

    wie ktoś jak to naprawić?

  10. #310
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Witam,

    Mam problem z wyświetlaniem statystyk w sieci 888 (na ongame, boss media nie miałem jakiś większych problemów), a mianowicie nie mogę ich ustawić na przynajmniej 2 stołach, ponieważ, gdy przesunę na jednym to na drugim dzieje się to samo, ale tam akurat siedzi inna osoba i tak do zajeb..... (na 888 stoliki są zawsze na 10 miejsc, dlatego nawet grając 6-max wybieramy sobie miejsce gdzie chcemy usiąść). Bawiłem się już większością opcji, pewnie coś przegapiłem. Jakieś rozwiązanie?

    edit: juz dziala
    Ostatnio edytowane przez pershing ; 07-03-2010 o 20:13