Strona 24 z 57 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #231
    Odpisza z tych adresow, spokojnie.

    A co do postu wczesniej. HM Holdem i Omaha to 2 osobne licencje.
    Jak sie bierze razem to za drugi jest znizka.

  2. #232
    Witam,gram sobie MTT na ipoker ,hud z HM śmiga na wszystkich stolikach do momentu aż mnie nie przerzuca na inny stolik , ma ktoś ten sam problem i jakieś rozwiązanie?

  3. #233
    jest jakaś szybsza metoda by zaimportować pliki inaczej niż Import files/Import from folder?

  4. #234
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Kto mi pomoze ustawic HEMa z omahy do ongame?
    gg 2179644
    z gory dzieki

  5. #235
    Po zainstalowaniu hm-a, okna stolików zaczęły mi wyskakiwać jak szalone. Wcześniej miałem ustawione, że aktywny stolik podświetlał się na pasku. Teraz nie zdążę wykonać akcji na jednym stoliku, już pojawia się drugi. Szukam jakiś opcji w hm-a jak i na EVP, ale nie mogę nic znaleźć.

  6. #236
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    14
    witam.Miałbym taką prośbę właśnie ściągnąłem Holdem Manager zainstalowałem na kompie ale nie potrafię go uruchomić wogóle czy mógłby mi ktoś wypunktować co należy zrobić,żeby program wogóle wystartował i poprawnie działał?

    Kiedy otwieram plik Holdem Manager.exe to wyświetla sie ta strona główna i na niej klikam Try po czym wyświetla sie taki napis "Holdem Manager has found folders to the auto import list and created a backup folder in c/HMArchive for imported hands. Please check options-
    auto import folders to ensure that the list is complete." i pod spodem opcja ok.Klikam na to ok po czym wyświetla sie Database control panel a na nim Server name i tu w okienku jakieś cyferki wpisane potem port number: 5432 Login name ostgres passwordostgrespass i pod spodem napis czerwony :

    if you do not have postrgesql instaled then click on the following link detailed instruktions i na niebiesko zaznaczony link aha jeszcze jest opcja connect kiedy w nią klikam to wyświetla sie taki napis "a connection to postrgesql could not be made.whoud you like to have Holdem Manager attempt to start the service? klikam yes i wyświetla sie "sorry.Holdem Manager was unable to start the service.

    co tam trzeba powpisywac zeby sie potem połaczyc??

  7. #237
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jarusbb Zobacz posta
    witam.Miałbym taką prośbę właśnie ściągnąłem Holdem Manager zainstalowałem na kompie ale nie potrafię go uruchomić wogóle czy mógłby mi ktoś wypunktować co należy zrobić,żeby program wogóle wystartował i poprawnie działał?

    Kiedy otwieram plik Holdem Manager.exe to wyświetla sie ta strona główna i na niej klikam Try po czym wyświetla sie taki napis "Holdem Manager has found folders to the auto import list and created a backup folder in c/HMArchive for imported hands. Please check options-
    auto import folders to ensure that the list is complete." i pod spodem opcja ok.Klikam na to ok po czym wyświetla sie Database control panel a na nim Server name i tu w okienku jakieś cyferki wpisane potem port number: 5432 Login name ostgres passwordostgrespass i pod spodem napis czerwony :

    if you do not have postrgesql instaled then click on the following link detailed instruktions i na niebiesko zaznaczony link aha jeszcze jest opcja connect kiedy w nią klikam to wyświetla sie taki napis "a connection to postrgesql could not be made.whoud you like to have Holdem Manager attempt to start the service? klikam yes i wyświetla sie "sorry.Holdem Manager was unable to start the service.

    co tam trzeba powpisywac zeby sie potem połaczyc??
    To co wpisałeś podczas instalacji PostgreSQL. A jak nie instalowałeś to masz napisane, żeby kliknąć na link i tam masz instrukcję instalacji.

  8. #238
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    wyłącz Zapore Systemu i przejdzie

  9. #239
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    witam
    moglibyscie polecic mi gdzie najtaniej mozna kupic holdem managera pro ?

  10. #240
    Cytat Zamieszczone przez tezapl Zobacz posta
    witam
    moglibyscie polecic mi gdzie najtaniej mozna kupic holdem managera pro ?
    Najtaniej to bedzie po prostu wyrobic punkty w ktoryms roomie sposrod podanych na stronie. Ja tez mam pytanie w jaki sposob sie wyrabia ta licencje? Chcialbym wyrobic na everescie i tam jest napisane ze jak zrobie 1000 pktow to dostaje credit na 100 $. Gdzie ja ta kase dostane i czy jak kupie omahe managera za 40 $ to reszte bede mogl sobie wyplacic czy jak to jest?