Strona 41 z 57 PierwszyPierwszy ... 31394041424351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #401
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    Od dłuższego czasu używam HM, można jakoś ustawić żeby w turniejach SnG stoły były automatycznie wykrywane tak jak w cashgame?

    jest to trochę kłopotliwe, grając kilka na raz co chwilę trzeba zmieniać gdy się zostanie przeniesionym na inny.

  2. #402
    sa automatycznie wykrywane na dobrych roomach.

  3. #403
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    a jakie to dobre??
    gram na fulltilt i PokerStars

  4. #404
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    pomoże ktoś czy można to jakoś zrobić??ustawić żeby w turniejach SnG stoły były automatycznie wykrywane tak jak w cashgame?

    mam jeszcze pytanie. cos z HUDem na FT sie zrobiło że obojętnie gdzie klikne na staty wyskakuje mi tylko małe okienko shownadwns, a nie tak jak na PS całość.
    Ostatnio edytowane przez Noel ; 12-05-2010 o 20:30

  5. #405
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    mi rozroznia, napisz lepiej na jakiej krzakowej sieci grasz to moze wtedy ktos bedzie w stanie pomoc

    zreszta mozesz sobie w kazdej sieci ustawic zwykly filtr w bazie danych, chcesz zobaczyc staty z HU ustawiasz rece z 2 osobami, chcesz sh ustawiasz >2 -_-

    reports, filter, edit, number of players
    Gram na microgaming rzeczywiscie tak jak napisales ustawiam sobie playerow i wtedy widze jakie staty mam w hu i jakie tam gdzie wiecej osob. Ale jeszcze chcialem sie zapytac czy da sie ustawic tak abym od razu w reports jednoczesnie widzial staty podzielone na hu i 6 max? I jeszcze jesli chodzi o huda to mozna jakos ustawic aby hud pokazywal mi staty przeciwnikow osobno w hu i osobno 6max? Bo w tej chwili to mi laczy wszystkie staty i generalnie staja sie one bezuzyteczne
    Ostatnio edytowane przez kri$ ; 13-05-2010 o 16:30

  6. #406
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Wie ktoś może w jaki sposób można rozdzielić staty w hudzie dla jednego playera?
    Dajmy na to 2 oddzielne linijki ustawione w różnych miejscach.

  7. #407
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Moze ktos skorzysta z mojego configa :P ustawiony jest pod 6max

    oczywiscie pozycje musicie sobie ustawic i kolory czy wartosci mozecie zmienic u mnie : w 1 linijce czyli VPIP i PFR czerwony - tak jak mniej wiecej powinien miec gracz 6max , zolty - tight - niebieski w zaleznosci czy vpip ma duze czy pfr to wiadomo moze byc fish albo bardzo agresywny gracz ale to mozecie sobie pozmieniac od jakiej wartosci to chcecie

    a w nizszych linijkach czerwony - tak jak mniej wiecej powinien miec gracz 6max a zolty ze calkiem ok i tyle ;p reszta nie ma koloru mozecie popatrzec w opcjach z reszta




    i do sciagniecia:

    http://www.sendspace.pl/file/f69195dee9b6499744c0d8d

    jak ktos chce wrzucic wchodzi w hud options - player preferences i tam import i tyle

  8. #408
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Czy w HM da się ustawić coś takiego, aby HUD w turniejach pokazywał różne statsy w zależności od wysokości blindów? Ale chodzi mi o grupy, np. od 10/20 do 50/100 łączne statsy ze wszystkich leveli zawartych w tym przedziale, kolejna grupa to od 75/150 do 200/400 itd. W PT3 da się ustawić pokazywanie statystyk tylko z danego levelu blindów, ale grup się już nie da.

    Sting

  9. #409
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mam wersje trialHM i nie moge importować rąk. Autoimport na bierząco działa, ale nie mam w bazie wcześniejszych rozdań. Gram na microgaming i nie widze katalogu z którego mógłbym zimpotrtować wcześniej rozegrane partie. Może ktoś wie co jest nie tak?

  10. #410
    Czy mogłby mi ktos powiedziec jak sie włącza w holdem menagerze tabelke na ktorej moge zaznaczac zakres rak przeciwnika i wyswietla mi sie jaki to % rak. Z góry dziekuje bardzo za odpowiedz.