Strona 7 z 57 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #61
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mozliwe jest chyba w tym pokerroomach w ktorych moze wczytac kilka rozdan gdy mamy otwarty stolik i jestesmy narazie jako obserwator bo jedzie nie doszly do nas blindy

    wiec na Pokerstars czy Fulltilt wtedy juz wczyta statystyki zanim zagramy pierwsza reke

  2. #62
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Włączałem tę opcję na PokerStars i wraz nie pokazywało mi statystyk dopóki nie zagrałem choć jednego rozdania.

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    a mi na FT przy graniu cashowek HM zaimportuje i wyswietli kilka pierwszych rak (np 7 lub 9) a potem jakby sie zwieszal... nie importuje nowych rak, nie reaguje gdy gracze przy stole sie zmieniaja... macie pomysl, co z tym zrobic?

    uprzedzajac: instalowalem nowy update ze strony

  4. #64
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Swego czasu miałem ten sam problem z PokerOffice. Więc może to niekoniecznie wina HM...

  5. #65
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    yo, używam HM'a z kolegą, na dwóch różnych kompach, od wczoraj mam nowe podzespoły w kompie i musiałem zrobić formata, przedtem wszytko było idealnie, a teraz mam problem z HM'em. Zainstalowałem postgreSQL 8.3, później hm'a, wpisałem cd-keya i name. Natępnie piszę, że trzeba aktytować licencje online, więc klikam i pojawia się takie coś:



    wybieram 1, jest błąd, wybieram 2 również aktywacja się nie powiodła:




    Ocb ? Muszę napisać np. do supportu albo coś ?

  6. #66
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tak, musisz napisać do supportu. Choć raczej nie nadmieniaj im, że dzielisz HEM-a z kolegą, bo to nielegalne

  7. #67
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Ale co im mam napisać ? Nielegalne ? Myślałem, że licencja jest na 2 kompy, że legal ... To kolega dzieli ze mną, a nie ja z nim, wszystko jest na Niego, także On czy ja mam pisać ?
    Ostatnio edytowane przez Akindu ; 29-09-2009 o 11:54

  8. #68
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Napisz prawdę, tzn. że zmieniłeś kompa. Możesz zresetować kody też samemu - Registration Home Page.

    Licencja jest na 1 osobę i na 2 komputery, czyli np. PC + laptop.

  9. #69
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    no ok, kolega zalogował się tutaj Registration Home Page i zresetował kody, ale co dalej ?

    EDIT: jest ok, po zresetowaniu, aktywacja przebiegła pomyślnie, thx
    Ostatnio edytowane przez Akindu ; 29-09-2009 o 15:23

  10. #70
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    BTW - "please note that Holdem Manager licenses can't be shared, sold or transferred and all code resets are tracked and monitored. If a license is installed and active on more than 2 pc's at once then the code can be cancelled".