Strona 51 z 57 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #501
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  2. #502
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    5
    hmm, czyli jesli dobrze kombinuje na podstawie Twojego posta, to kopiuje caly folder HMArchive(ja tez tam moje rece), po formacie wklejam je do folderu danego pokerroomu, skad sa importowane do HM, tak?

    marek

  3. #503
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    gram na ftp . Na cashach wyświetla mi sie hud a na HU tournament nie ,wie ktoś o co chodzi?

  4. #504
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Cytat Zamieszczone przez BRAJAN Zobacz posta
    results -> tourney result filter -> filter by date -> na samym dole "last :3 months "
    Dzięki za odpowiedź,ale mi chodziło o cash games...

  5. #505
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    HUD options -> Additional HUD filters

  6. #506
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    witam, czy ktos wie jak i czy w ogole da rade ustawic auto-import folderow, ale dla konkretnej bazy ?

    chodzi o to, ze mam rozne bazy dla roznych pokerroomow i jak np. gram na PS i dam import, to czasami sie zdarza, ze importuje mi "pozostalosci" z folderow z Entraction. czy da sie jakos ustawic, zeby dla bazy z PS importowal tylko z folderu z PS, a np dla bazy z Entraction, tylko z folderow z roomami Entraction ?

    jeszcze jedno: jesli sie zdarzy, ze mi jednak zaimportuje rece, ktorych nie chce, to czy da sie je jakos wyrzucic z bazy ?

  7. #507
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    ja z kolei mam pytanie, czy da sie jakoś włączyc w HM by po uruchomieniu tego programu odrazu z automatu włączył się"start import", bo teraz mam tak ze po uruchomieniu musze to wdusic, pozniej jeszcze wyskakuje to okno z informacja o stołach.. a tak by wsyztsko z automatu sie robiło

  8. #508
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Mimo wyników ankiety nie zapowiada się, żeby powstała taka opcja: Ability to start Auto-Import when HEM starts - Holdem Manager Forums

  9. #509
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    10
    Witam. Mam win 7 i nie dziala mi Table scanner. Skanuje stoliki, ale ich nie pokazuje w programie. Gram na PS, wyłączylem Clear type jak radzili w faq i nie pomogło.

  10. #510
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    14
    Mam pytanie, czy da sie jakos zmienic pozycje wyswietlania okienka ze statystykami danego gracza.

    Gram na PartyPoker i używam HUD'a, niestety jedno okno statystyczne, dla gracza na pozycji 4 zasłania mi opcje możliwości szybkiego przebicia o pule x2, x3, all-in itp. Czy da sie gdzieś taką tabele przesunąć w takie miejsce by nei zasłaniało?

    Z góry dziękuję pomoc.