Strona 5 z 57 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #41
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Już sobie poradziłem. Reinstalacja systemu dopiero pomogła.

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji znów mam to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle pracy na marne :///

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no to ladna historia, moze jednak wymien OS na jakis inny? BTW nie masz czasem w firewall zablokowanego HEM lub postgres? musisz porobic wyjatki dla tych programow.

  4. #44
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Pomógł dopiero format dysku. Teraz działa... Niestety, ale przy okazji skasowałem plik z notatkami kilkudziesięciu tysięcy graczy...

    To na pewno nie była wina HEM'a. Plików excel też nie chciało mi odczytywać (na wykresach się zawieszało). Centrum zabezpieczeń w panelu sterowania też się zawieszało. Dysk też sprawdzałem programami i nie ma uszkodzonych sektorów.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 25-08-2009 o 12:44

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Głupie pytanie: $/hour pokazuje w stosunku do jednego stołu czy sumuje wszystkie stoły z sesji?

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no chyba zależy od tego czy masz zaznaczoną całą sesje czy pojedyncze stoły

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    pisalem ci pare postow wyzej, ze zapewne musisz wyczyscic wszystkie wpisy z rejestru ktore zostawia po sobie HEM - sciagnij jakis programik z netu do odinstalowywania programow, taki ktory od razu zrobi to tak, ze program nic po sobie nie zostawi.

    opcja nr2 - kup wesje tansza dla stawek micro albo nawet zloz sie z innym userem na taka wersje, o ile nie potrzebujesz tego programu na 2 komputerach.
    Nie probowalem bo nie mam takiej potrzeby ale pomysl z usuwaniem wpisow z rejestru moze nie zadzialac. Obecnie wersje trial programow tworza pliki kontrolne schowane w zakamarkach hdd i jesli nie wiesz gdzie szukac to nie znajdziesz, pomaga tylko format dysku

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ale W.A.Rebel to pisał do mnie. No ale mi wyczyszczenie wpisów nie pomogło dalej to samo. :/

  9. #49
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Uważam Miłosz , że Twój awatar jest niestosowny. Jeśli drwisz z niepełnosprawoności to żle jeśli jesteś ślepy na jedno oko to nie powinieneś obnosić się z tym publicznie.

  10. #50
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    czemu w HEMie jak gram w OMage to wyswietla mi u kazdej osoby VPIP 100% ? ;/
    Jak to zmienic?