Strona 4 z 57 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #31
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Najnowszą 1.09 beta 26 już mam i dalej jest to samo. :/

    To jest niesamowite, żeby wszystko mi działało tylko nie HEM?! Jak to jest możliwe? Odinstalowałem dokładnie wszystko, ręcznie usunąłem nawet wpisy z rejestru, usunąłem cały folder HEM wraz z rozdaniami i konfiguracją (zrobiłem kopię), zainstalowałem ponownie i bez zmian. W taki sam sposób odinstalowałem bazę danych postgres 8.3 i zmieniłem ją na nowszą wersję 8.4. Żadnej poprawy...

    Obecnie nic mi innego nie przychodzi do głowy jak reinstalacja Windowsa. :/ Tylko czy to aby na pewno wina systemu, skoro tylko jeden program mi nie działa?
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 23-08-2009 o 08:31

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a sprobuj zainstalowac HEM na innej partycji, moze tez zmien folder instalacyjny z RVG software np na samo HoldemManager? kiedys mialem problem, ze tez mi sie nie uruchamial i zmiana folderu pomogla, zakladam ze masz viste? ja teraz smigam na win7 + postgre 8.4 i nie mam zadnych klopotow.

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    A co zrobić gdy się skończy trial bo jak ściągam nowy ale tę samą wersje to dalej nic. Prosze o pomoc.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    pisalem ci pare postow wyzej, ze zapewne musisz wyczyscic wszystkie wpisy z rejestru ktore zostawia po sobie HEM - sciagnij jakis programik z netu do odinstalowywania programow, taki ktory od razu zrobi to tak, ze program nic po sobie nie zostawi.

    opcja nr2 - kup wesje tansza dla stawek micro albo nawet zloz sie z innym userem na taka wersje, o ile nie potrzebujesz tego programu na 2 komputerach.

  5. #35
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Próbowałem już instalować w różnych lokalizacjach i na różnych partycjach. Bez zmian. Mam Windows XP Professional SP3, ale to chyba mało ważne, skoro wcześniej przez kilka miesięcy nie było żadnych problemów.

    #33 Kupić pełną wersję.

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    u mnie tez smigalo i to rok czasu, az nagle przestalo po ktoryms update'owaniu HEMa. z tego co pamietam, to w XP nie ma przywracania systemu? moze to by pomoglo.

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Jest opcja przywracania systemu w XP. Hmm.. właśnie zauważyłem, że jak otwieram w panelu sterowania "centrum zabezpieczeń", to w podobny sposób się zacina i przestaje odpowiadać jak HEM. To chyba jednak wina systemu?

  8. #38
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Przywracanie systemu też nic nie dało...

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    A pytałeś supportu HEM? Co odpowiedzieli?

    pzdr

  10. #40
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Pytałem się. Na razie czekam na odpowiedź.

    Zauważyłem u siebie kolejną dziwną rzecz. Jak próbuję otworzyć jakiś plik excela, to podczas odpalania jakiegoś wykresu też się zawiesza. :/ To chyba jednak nie jest wina HEMa, tylko mam coś nie tak z systemem, albo z dyskiem.. Będę musiał zrobić reinstal Windowsa, albo nawet format dysku..

    P.S. Zna ktoś jakiś dobry program do wykrywania/naprawiania uszkodzonych sektorów na dysku?
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 23-08-2009 o 14:17