Strona 37 z 57 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #361
    ale wy leniwijestescie, WSZYSTKO jest w FAQ holdem manager i na ich forum, poszukanie odpowiedzi zajmie kilka-kilkanascie godzin mniej niz czekanie az ktos wam odpisze na jakims forum lol
    marcinempik - kliknac import i wybrac plik .txt albo skonfigurowac auto-import folders co zreszta jest w oknie w ktorym sie ten program otwiera.
    zwirson - request w soft pokerstars, copy & paste do txt, klikasz import i wybierasz plik

    test na glupote
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 02-04-2010 o 04:51

  2. #362
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    19
    dzięki 8dyb8,
    tak myślałem, że pewnie grindujesz i szybciej mi odpiszesz niż bym znalazł ;P

    thx

  3. #363
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Mam problem, musialem przeinstalowac hema, wywawlilem starego, ale notki zimportowalem do pliku specjalnego, ExportedNotes.HMNote, pisalo, ze zakonczono sukcesem. Teraz chce zimportowac je, klikam options>import notes i wybieram opcje importu tego pliku ktory mam na kompie lecz pisze "0 notes update'ed". Dodam, ze otworzylem plik za pomoca notatnika i sa tam wszystkie notatki, w najgorszym wypadku po prostu bede wyszukiwal graczy i od nowa kopiuj/wklej ale chcialbym tego uniknac bo jest ich sporo. Pomoze mi ktos ?

  4. #364
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    czy na b2b EV allin jest ok w HM?
    czy cos takiego jest jak na bossmedii
    bo to mnie przeraza...


  5. #365
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    imo nie patrz na wykresy all-in ev, sporob osob na to zwraca zbyt duza uwage, a one czesto blednie wskazuja i w ogole nie warto na to patrzec bo to gowno, mozna sie tylko stiltowac jak Ci wskazuje 20+ bi powyzej winnings

  6. #366
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    OK, z notkami juz wszystko ok. Ale mam inny problem, sciagnalem hema jakas stara wersje, z update'owalem do 1.10.04 i mam dziwna czcionke (jakas mala) w hudzie, z importowalem nawet config brata bo on ma ok wszystko, ta sama wersja hema wszystkie te same opcje, ale mimo to mam rozmiar stat w hudzie inny, gram na bossie i mi nie wysietla stat przy graczach tylko jak kiedys musze przestawiac, a ustawilem wszystko tak jak mialem przed awaria :/

    aa wlasnie, a teraz w ogole hud mi nie chodzi i nie wyswietla sie okienko importowania, wtf ?? :/

  7. #367
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Wiem już dlaczego tak sie dzieje, poniewaz wersja hema to 1.10.04 a table managera 1.10.04b no wlasnie i nie wiem czemu tak jest. Instalowalem z wersji 1.10.04 a mimo to table manager to ostatnia wersja, nie wiem tez co zrobic aby tm byl w wersji tej samej co hem (bez b), probowalem odinstalowac ale po instalacji to samo ;/ Pomozcie :P

    EDIT: zrobione, problemy wyżej rowniez
    Ostatnio edytowane przez Akindu ; 06-04-2010 o 15:12

  8. #368
    Czy mozna ustawic jakies filtry dla poszczegolnych stawek aby pokazywalo mi moje staty i wykres np z ostatnich kilku miesiec?

  9. #369
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    jak wysoki musi być współczynnik agresji, żeby uznać zawodnika za agresywnego?

  10. #370
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3
    Witam,
    mam do sprzedania HEMa z 2 kluczami aktywacyjnymi dla 2 komputerów. Zakupiony za 89,99$, oryginalny. Pozbędę się go za 200zł, czyli zgodnie z dzisiejszym kursem 69$. Po zakupie, zmienie dane konta na stronie Hold'Em Manager Poker Tracking and Analysis Software tak aby kupujący na maila otrzymał kody.

    Proszę o kontakt na maila: miller.bartek@gmail.com