Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Grasz wg BM?
    Zaczynając od 5€ na Unibecie wchodziłem za cały BI na NL10.
    Nie grałem wg BM, ale przez ostatnie dni przyfarciło, nazbierałem jakieś bonusy i mam €400.

    Polecacie jakieś dobre artykuły nt gry short handed?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Gra wbrew BM powoduje właśnie takie weak pasywne granie w obawie przed stratą bankrolla.
    Proponuję wrócić na NL10 i tam grać 4-6 stołów SH. Oraz poćwiczyć agresję.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez kapelusznik Zobacz posta
    Polecacie jakieś dobre artykuły nt gry short handed?
    ***OFFICIAL Ryan Fee 6 Max NL Strategy Guide Study Group Thread*** - Books and Publications - Book and Magazine Reviews - to jest ponoć dobre, link do książki masz w wątku.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Raise na flopie, ale nie żeby się dowiedzieć przeciw czemu grasz tylko żeby grać o stacki. Przeciwnikowi mało zostało - SPR 5

    Wogóle nie rozumiem tego patentu. Raise żeby się dowiedzieć przeciw czemu gram. Czyli jak dostanę folda to grałem przeciw lepszej karcie, a jak call lub raise to lepszej? Czyli nic nie wygywam od gorszej ręki, a tracę więcej do lepszej.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    W zasadzie to rozdanie skonczyloby sie na preflopie. 3 bet i koles zrzuca, a jak scalluje, bet, bet, bet...

    No przy jego reraise mozna by sie troche dluzej zastanowic i tu wchodza juz inne czynniki, notki, statsy, czy jest regiem itp.

    Zamiast ksiazek moze filmiki? Zobaczysz jak bardziej doswiadczenie graja w podobnych sytuacjach.