Zobacz wyniki ankiety: data XXI

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 25 lub 26.09

    7 63.64%
  • 2 lub 3.10

    2 18.18%
  • 9 lub 10.10

    2 18.18%
  • inna data

    0 0%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Rozmawialiśmy z Palo na ten temat i zgodziliśmy się z tym, że skoro w Kielcach chwilowo nie da rady to żeby zagrać turniej w Katowicach. Z tym, że nie jestem za tym, żeby grać w najbliższą niedzielę 26-ego. Czasu już mało i nie ukrywam, że sam bym pewnie się nie mógł wtedy pojawić, więc wolałbym grać w innym terminie. Także moja konkluzja jest taka, żeby XXI turniej zorganizować na spokojnie dopiero w którąś z paĽdziernikowych niedziel.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Ze wzgeldu na szacunek do Mariana oraz jego dotychczasowej spolecznej pracy w organizacji turnieju uwazam ze to on ostatecznie ustala termin.

    Znam tez palo, uparta bestie :lol: , wiec jezeli koniecznie chlopaki z katowic beda chcieli zagrac w ta niedziele, to proponuje spotkanie towarzyskie, jak co w srode w morgansie. Zagramy nl na zasadzie turnieju, jednak napewno nie pod szyldem XXI turnieju, gdyz moim zdaniem byloby to duzym nietaktem wobec Mariana i jego dotychczasowej pracy, wkladanej w organizacje.

    Oto moje zdanie

    pozdrawiam
    ownerek

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    Ze wzgeldu na szacunek do Mariana oraz jego dotychczasowej spolecznej pracy w organizacji turnieju uwazam ze to on ostatecznie ustala termin.

    Znam tez palo, uparta bestie :lol: , wiec jezeli koniecznie chlopaki z katowic beda chcieli zagrac w ta niedziele, to proponuje spotkanie towarzyskie, jak co w srode w morgansie. Zagramy nl na zasadzie turnieju, jednak napewno nie pod szyldem XXI turnieju, gdyz moim zdaniem byloby to duzym nietaktem wobec Mariana i jego dotychczasowej pracy, wkladanej w organizacje.

    Oto moje zdanie

    pozdrawiam
    ownerek
    przychylam się do zdania ownerka.

    Tylko piszcie kto będize...
    Francc żetonów masz wystarczającą ilośc ??
    a no i co ze struktura blindów ?? bo ostatnio dośc szybko rosły i były troche chyba nie tak....

    Soprano

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Hi, jak bedzie cos takiego w katowicach to z checia sie pojawie,
    chociaz skupilbym sie bardziej na naszych srodach ktore ostatnio cos podupadaja

    w ta gramy na pewno wiec radze sie wszystkim stawic bo az wzialem sobie wolne w pracy

    Pozdr.
    Wiktor

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jesli bedziemy w niedziele, a planujemy byc, to ja moge pomoc w organizacji, jesli nie bedzie Mariana. Takiego profesjonalizmu jak u Mariana nie moge zagwarantowac, ale troche sie na tym znam, wiec mysle ze damy rade.

    Co do blindow to sam je rozpisywalem, wiec wydaje mi sie ze wiem co zmienic zeby bylo OK. Bo jak je rozpisywalem to planowalem po 45 na poziom i ante, co znacznie zmienialo sytuacje.

    Natomiast jedyny problem jaki widze to zetony. Obawiam sie ze Francca moga nie wystarczyc, jak sie pojawi wiecej osob.

    Sting

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    extra znaczy sie ze gramy w niedziele w morganie wszystkich zapraszamy
    jesli chodzi o zetony to moge do mariana sam po reszte skoczyc ewentualnie poprosze by ktos zabral...
    w takim razie nie nazywamy naszego turnieju XXI ale tak po prostu turniej texas no limit ze wzgledu na mozliwosc nieobecnosci mariana i szacuneczek do jego dzialan
    mam nadzieje ze frekwencja dopisze
    tak wiec niedziela start o 12 w morganie wg mozliwosci prosilbym o wpisywanie sie kto tak a kto nie itp
    co do kolejnego oficjalnego turnieju to poczekamy na decyzje mariana dotyczaca miejsca i daty co powie pan prezes to swiete
    pozdro z gdyni i do niedzieli
    palo

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    co do zetonow to moge poinformowac, ze jest ich 7045 (53*100+49*25+104*5). franc ponoc pozyczyl ok 2000 jakiemus kolesiowi z bytomia.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    reszte zetonow ma andrzej i wypadaloby aby je w koncu francowi oddal ale inicjatywa musi wyjsc od niego
    mieszka blisko bonca wiec pewnie moglby je odebrac
    co do kwestiii formalnych to startujemy o 12 oczywiscie w morganie przy ulicy sienkiewicza w katowicach zapraszamy całą polską pokerową gromadkę blindy wg struktury stinga wejscie jak zwykle 50zl
    pzdr i do niedzieli

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    szybciutko wyniki 1 slonskiego meisterschaftu nolimit:
    ilośc graczy 9
    klasyfikacja:
    1. Erklos
    2. DR Excel
    3. Soprano
    4. Michi
    5. Palo
    6. Bonc
    7. Welldee
    8. Ownerek
    9. Vitorio

    wiecej na ten temat pozniej bo lekko mi sie spieszy
    pzdr

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!
    Pierwszy raz w kasie z czego bardzo się ciesze, praktycznie gralismy s&g na 9 osób...

    gra była bardzo wolna, zero agresywnych graczy...

    mimo że w pewnym momencie zostało mi z poczatkowych 400 żetonów jakieś 100 to póxniej kilkoma all in'am,i udało mi sie odbić, zakończyłem udział w turnieju Bonc'a, Michiego i Palo...
    w finale rozwaliły mnie AA przciwników:
    najpierw stół 77A ja A4 i za 100 chyba wszedłem (podbicie przed flopem było do 200) Erklos podbił do 300 po dłuższym zastanowieniu spasowałem stwierdzajac ze kicker nie ten- przecwnik miał AA :shock:
    ocalałem z małą ilością zetonów ok.300 przy blindach 50/100. All in z A5s - Excell miał AA, choć była szansa na strita -346 na stole to neistety nic nie doszło i 3 miejsce stało sie faktem

    Ciekawą grę zaprezentował Excell- najpierw chyba przez 2h wszedł 3 razy do gry i zawsze robiąc all in- nikt go nigdy nie sprawdzał. Wreszcie jak Erklos go sprawdził z chyab AKs to on pokazał Q2off... - turn i river JT co z 8 i 9 na fopie dało mu strita.... :roll:

    Prze dłuższy czas na prowadzeniu był cały czas Palo, ale jego blef przeciwko Erklosowi się nie powiódł i oddał większą częśc zetonów...

    Soprano