Strona 83 z 91 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #821
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez trotyl_TT Zobacz posta
    Mam pytanie, co mam zrobic jezeli wszystkie rachunki sa nie na mnie a na innego czlonka rodziny ? moge np wyslac im fakture za zakup paliwa or sth ? mial ktos podobny problem ? jesli tak to co im wysylaliscie ?
    Mam podobny problem. Chciałem dokonać certyfikacji konta, ale się dowiedziałem, że muszę, oprócz skanu dowodu osobistego, wysłać im:

    "Rachunek za media (np. za elektryczność) lub wyciąg bankowy wystawiony w ciągu ostatnich trzech miesięcy i zawierający Twoje imię, nazwisko i adres pod numer – niestety nie akceptujemy wyciągów bankowych online."

    Tak się składa, że wszystkie rachunki są wystawiane na moich rodziców :/ Czy wystarczy im wysłać miesieczny wyciąg z konta Inteligo?

  2. #822
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Tak moze byc wyciag z konta, tylko najlepiej skan drukowanego jesli otrzymujesz taki, gdzie istotny jest Twoj adres na tym wyciagu.

  3. #823
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    wiem ze np w inteligo mozna sobie taki wyciag zamowic , wiec napewno tez jest np w mbanku ,

  4. #824
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja na Everescie musialem tez raz wyslac im i psize ze jestem sobie studentem i za wszystko placa rodzice i nie mam zadnych rachunkow :P

    Gdy nie chcieli screena z rachunku mbanku to powiedzili zeby wyslac im skan wniosku o otwarcie rachunku bankowego


    A kiedy gdzies potrzebowalem tez rachunku to wzialem rachunek na mame i w paincie zamienilem literki imion

  5. #825
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    na evp wystarcza sreen MONEYBOOKERS z widocznymi danymi i stanem konta jak dobrze pamietam

  6. #826
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    w netelerze mozna smialo wysylac rachunki wystawione na rodzicow po wczesniejszym zagadaniu na live chacie...

  7. #827
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Witam.

    Mam pytanie. Jako, że postanowiłem zweryfikować konto na Netteler, wysłałem kopię dowodu oraz umowę o założeniu konta Inteligo pod wskazany adres mailowy. Było to dokładnie 29 maja i do teraz nie dostałem żadnej odpowiedzi, ani na maila, ani nikt do mnie nie zadzwonił.

    Pytanie do Was. Jak długo czekaliście, po wysłaniu dokumentów, na odpowiedź ze strony przedstawicieli firmy Neteller? I jeszcze inne pytanie. Zwykle odpowiadają mailem czy telefonicznie? Muszę przyznać, że z angielskim u mnie nie jest za dobrze i trochę stresująca byłaby dla mnie taka rozmowa.

    Z góry dzięki za odpowiedź.

    Pozdrawiam.

  8. #828
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    mi odpowiedzieli po ok 2 tygodniach ale w miedzyczasie napisalem do nich maila...

  9. #829
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    chyba powinienes odrazu dostac maila ze cos do nich doszlo...najlepiej spytaj na live chacie...

  10. #830
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Tak, dostałem maila, nawet dwa razy, potwierdzającego przyjęcie przez nich mojej wiadomości. Tylko trochę niecierpliwiłem się, że to tak długo trwa.

    Właśnie przed chwilą dostałem od nich odpowiedź. Niestety nie przyjęli kopii mojej umowy założenia konta Inteligo. Napisali, że jest starsza niż 90 dni. :/ Spróbuję do nich napisać z zapytaniem, czy mogę wysłać kopię rachunku np. za elektryczność wystawioną na moich rodziców. Z tego co wiem, to ktoś z forum już tak robił i zostało to przyjęte.

    Dam znać, co z tego wyszło.

    EDIT:
    Odpisali mi, że akceptują tylko rachunki wystawione na moje imię i nazwisko :/ Muszę się zgłosić do banku z prośbą o wystawienie wyciągu z konta.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 04-06-2008 o 19:44