Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    ostatnio na kompie mialem coraz wiecej wirosow i postanowilem zrobic formata.wszystkie wazne dokumenty skopiowalem na dysk d i zainstalowalem ponownie windowsa na dysku c.ainstalowalem pokera od nowa,gram,patrze,a tu zero notatek
    normalnie osiol,2 miesiace robilem notatki o tych fiszach a teraz znowu nic nie wiem
    gram na paradise i mam pytanie,jesli nastepnym razem bede robil formata to gdzie znajduje sie plik z notatkami?a moze da sie jakos odzyskac te moje notatki?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Są specjalne programy do odzyskiwania danych utraconych w czasie formatowania dysku. Jest z tym trochę roboty i jeżeli bardzo Ci na tym zależy to powinieneś się zainteresować tematem odzyskiwania danych lub udać się do jakiegoś serwisu komputerowego.

  3. #3
    Ontrack Easyrecovery Pro PL -polecam taki program kupic albo na p2p dorwac. Co do miejsca zapisu to jak zainsalowales paradise to podejzewam ze w tym samym domyslnym katalogu czyli gdzies na C
    pozdrawiam

  4. #4
    nie moge znalesc miejsca gdzie zapisywane sa notatki
    wiek ktos moze gdzie to jest?
    program files/paradise poker/i co dalej?
    gdzies w pliku data?jakie to ma w ogole rozszerzenie?
    a moze to nie jest w program files?

  5. #5
    jedyny plik z NOTES w nazwie w pliku pardise poker to bkg_playernotes.
    ale to chyba nie to nie?jest to obraz PNG...nie mam pojecie co to za plik
    czy plik z notatkami nie powinien byc przypadkiem plikiem tekstowym?slaby ze mnie komputerowiec,jak ktos cos wie to z gory dziekuje

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    a wie ktos Gdzie zapisuje się plik z notatkami o graczach w softach sieci Ipoker ??