Strona 85 z 91 PierwszyPierwszy ... 35758384858687 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #841
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    tez to dostałem , ale konto działa Ok i robiłem wypłate na karte i poszło bez problemu . A tak swoja droga to na mojej karcie jest data 8/10 i czy to jest 08/2010 czy 2008/10 ? bo jesli to drugie to faktycznie ta akcja jest zwiazana z wymiana kart .

  2. #842
    ja też dostałem a nie mam karty

  3. #843
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    @luk1975: masz karte wazna do 2010 roku, podobnie jak ja zreszta Karty z dalszego sortu mialy jakas krotsza date waznosci.
    Btw jezeli to masowka to Oni te dokumenty rzeczywiscie beda sprawdzac do listopada... Mam nadzieje ze przy tej ilosci maili jaka dostania, nie beda zbyt upierdliwi przy sprawdzaniu dokumentow (sam wyslalem zwykla fakture vat).
    Ostatnio edytowane przez cartman ; 19-08-2008 o 21:34

  4. #844
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ja tez dostalem tego mejla.

  5. #845
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Jak mi się skończy ważność karty to automatycznie przyślą nową czy ja mam się do nich zgłosić?

    Ja żadnego meila nie dostałem mimo, że karta traci ważność w styczniu 2009
    Ostatnio edytowane przez piachu01 ; 19-08-2008 o 22:32

  6. #846
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    Dear Krzysztof,



    Thank you for your email. We have reviewed your ID and are pleased to advise you that ID has been accepted. However we still need to verify your address.



    To complete the validation process of your Neteller account, Please e-mail Validate@neteller.com with:



    Recent utility bill: please e-mail a clear scanned colour copy or digital photograph of a recent (no more than 3 months old) utility bill (for example - an electricity bill), credit card or bank statement - displaying your name and address.

    Acceptable utility bill statements include landline phone, heating, water, electricity, cable TV, internet and municipal government correspondence.

    To see a sample of an acceptable Passport, Drivers License and Utility Bill please click here.



    Should you have any questions or feel you have received this email in error, please contact us.



    Thank your for choosing NETELLER.


    moze mi ktos to dokladnie przetlumaczyc!!]
    przez kilka lat wszytko bylo z nimi ok.

    teraz zaczeli mi jakies emaile wysylac. proszac o jakas weryfikacje
    wyslalem im scan dowodu prawka i paszportu
    i znowu cos chca odemnie

    czy pisza do kazdeego ,czy tylko u mnie jakies jaja

  7. #847
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    chcą w ten sposób potwierdzić Twój adres. Musisz im wysłać jakiś rachunek na Twoje nazwisko albo takie zaświadczenie z banku, że takie i takie konto jest na takie i takie nazwisko i adres. Ja też to dostałem.

  8. #848
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    dzieki

    a jesli mam inteligo to styknie jakis screen z widocznym adresem bo rachunkow na siebie nie mam

    i czy mam jescze wysylac scany jakis dokumentow , czy tylko z tego banku

    <piwko> za pomoc

  9. #849
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215

  10. #850
    Niestety zmuszony jestem założyć konto na tym czymś :/. Na stronie z FAQ nie ma nic na tematy które mnie interesują, a ten temat ma 86 stron których nie chce mi się przeglądać :P.....Więc mam parę krótkich pytań:
    1. Czy wypłata z Netellera musi być na moje konto bankowe?
    2. Wybiorę jako walute dolary amerykańskie... mogę w czasie wypłaty na konto bankowe zmienić walute na dowolną(PLN)?
    3. Z tego co czytałem to nie.... ale wolę zapytać. Czy pobierane są opłaty za posiadanie netellerowego konta??

    Narazie tyle . Z góry dzięki .