Strona 5 z 91 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #41
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    szajbus powiedz ile kosztuje cie wyplata przez przelew, czy sa jakies oprocz oplaty netellera

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Napisalem w faq.

  3. #43
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    czekam na micro przelew z netellera od 31.12.05 czyli już grubo ponad 3 tygodnie (słyszałem że nawet tyle sie czeka) ale w dalszym ciągu na moim koncie nie pojawiła się żadna micro kwota. Pamięta ktoś gdzie jest ta ikonka do Live Chata na ich stronie?

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hehe to spoko ja czekam od lipca... ostatnio sie im przpomnialem wiec nowe odliczanie 10 dni

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    o jest mikroprzelew z netelera! toz to cud!!!!ciekawe ile teraz bede na karte czekal pewnie powinienem sie jej spodziewac w czerwcu

  6. #46
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Wchodzę na strone Netellera -> Live Chat http://www.neteller.com/ab/help/chat/ i nie mogę znaleźć ikonki do Live Chata a kiedyś już rozmawiałem z nimi w ten sposób, to samo mam w IE 6.0 i Operze- może ktoś wie gdzie jest ta ikonka i czemu u mnie się nie pojawia?!

  7. #47
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Ja jej w zyciu nie widzialem, a tez szukalem pare razy.

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Dobrze poszukaj znajdziesz napewno . Swoja droga pisze juz 5 raz chyba to samo... zadzwoncie na darmowa line netellera... Nie bedziecie musieli czekac 15 minut az zglosi sie operator na live chacie a odpowiedz na nurtujace pytania znajdziecie po chwili...

  9. #49
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Zakladka account i na dole po lewej stronie o ile dobrze pamietam :wink:

  10. #50
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    z tym live chatem to ja tez mialem podobnie kiedys, wchodzilem wtedy na niego ze strony netellera , nie logujac sie wcale, kiedy sie zalogowalem tez jej nie mialem tam gdzie powinna byc