Strona 3 z 91 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #21
    nie ma zadnej zmianki w FAQ o rozmowie telefonicznej , moglby to ktos wyjasnic i opisac?

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez Mario
    Witam.

    Założyłem konto mam status premier przysłali mi kase na konto aktywowałem itd. teraz chcę wpłacić pieniądze na konto neteller. Mogę to zrobić za pomocą przelewu ale na jaki numer konta ? Czy na ten numer konta którym przelali mi mikroprzelew. Co wpisać w pole "tytuł przelewu" w niektorych portalach to bardzo ważne.

    pzdr
    moze ktos odpowiedziec

  3. #23
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    też bardzo proszę o odpowiedź na powyższe pytanie

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    kliknij na DEPOSIT... BANK WIRE... i z tego co ja tam przeczytalem wpisujesz wszystkie swoje dane i kwote... neteller generuje formularz... idziesz z nim do swojego banku i chyba gotowe

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Ile czekaliście na ten mikro przelew z netellera? Ja podałem numer konta 31.12.05 i jeszcze nie mam żadnej mikro wpłaty?! Czekac jeszcze czy się do nich odezwać?

  6. #26
    Witam.
    Dzieki 2Rock. Własnie dotarłem do tego formularza o którym mówiłeś ale na to że muszę z nim iść do banku bym nie wpadł. Myśłałem ze neteller jakoś sam się kontaktuje z bankiem i ściąga mi kase z konta no ale zobaczymy na dniach dam znać co z tego wyszło.
    pozdr

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez yahaya
    Ile czekaliście na ten mikro przelew z netellera? Ja podałem numer konta 31.12.05 i jeszcze nie mam żadnej mikro wpłaty?! Czekac jeszcze czy się do nich odezwać?
    Na micro przelew czekałem 10 dni
    pozdr

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    ja czekałem 3 tygodnie więc nie amsz sie czym martwić

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    2 lub 3 dni.

    Pzdr,
    Jacek

  10. #30
    Witam...

    In order to be able to resend the small deposit to your bank accountNETELLER will need to following information Bank Code, Check digits, IbanNumber, Account number, Swift code and Branch code. Please contact your bankand request this information.

    :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

    Prosze o pomoc w rozwiązaniu zagadki... Kolega chce zarejestrowac konto (PKO BP) w netellerze i ma problem.Wpisał wszystko jak na stronie opisane i dostał w/w maila i dzwoniono do niego że niemoga zrealizowac tego przelewu.Jesli wie ktoś o co chodzi prosze o pomoc.Pozdrawiam