Strona 2 z 91 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    38
    Ja mam pytanie do uzytkownikow mBanku. Czy mozna z mBanku przelac pieniazki do netellera i z netellera do mBanku? Teoretycznie z mBanku nie ma przelewow zagranicznych. Ale moze w przypadku netellera jest jakis wyjatek. Stad moje pytanie.
    Z gory dziekuje za odpowiedz
    pozdrawiam
    Yurek

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    z Netellera do mBanku mozna ale odwrotnie nie... wyjatkow nie ma... zamow eKarte, albo normalna Vise i po problemie

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    3
    eKarte zamawia sie przez mLinie, a czy placi sie jakies prowizje za jej "wydanie" i prowadzenie

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Czy mogę wplacic kase karta kredytowa dla kumpla na neteller (kumpel nie ma certyfikacji)
    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Czy mogę wplacic kase karta kredytowa dla kumpla na neteller (kumpel nie ma certyfikacji)
    pzdr
    A jak Ci sie wydaje? :>

    Oczywiście że nie! Zablokują konto, kase na nim i bedziecie musieli sie gęsto tłumaczyć.

    Pozdro

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Wydaje mi sie ze nie ...
    a po 2 czemu mieliby zablokowac i z czego mialbym sie tlumaczyc?

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Wydaje mi sie ze nie ...
    a po 2 czemu mieliby zablokowac i z czego mialbym sie tlumaczyc?
    A jak Ci się wydaje? :lol:

    Po pierwsze to (prwd) system wpłat sprawdza automatycznie czy nazwisko z karty zgadza się z tym podanym przy rejestracji konta, lub suport sprawdzi to "ręcznie" juz po wpłacie. Chyba nie trzeba mówić dlaczego? :>

    pzdr

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez robinho5
    eKarte zamawia sie przez mLinie, a czy placi sie jakies prowizje za jej "wydanie" i prowadzenie Question Smile
    25 zlotych za rok

  9. #19
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    ja mam tAKIE PYTANIE dotyczace obliczenia wyplat z netellera:

    kazdy z was przelicza to z dolarow amerykanskich potem na kanadyjskie jakos tak,
    a moje srodki na netelerze sa w euro i to niezaleznie czy sa one na koncie czy przelwam je na karte netellera zawsze sa w euro, czy ktos z was tez tak ma , a moze ja czegos nierozumie?
    moze to zle ze mam w euro??
    i jak wtedy olicz\yc dokladnie ta wyplate
    dzieki

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Jesli na karcie masz w Euro (tzn. komunikat po dokonaniu przelewu na karte pokazuje kwote w Euro, bo samo sprawdzenie przez link "check debit balance" pokazuje kwote z karty po przeliczeniu na walute konta), to przeliczaj po kursie Euro.