Strona 11 z 91 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #101
    Witam taka propozycja czy nie lepiej info o FAQ Neteller umiecic przed forum lub w menu bedzie bardziej widoczne i może nie beda pisali co raz tych samych postów. ktoś tu sięnapracował by to zrobić więc nie należy tego zmarnować.

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    1
    Witam

    Mam takie pytanie (odpowiedzi w FAQ'u nie znalazlem):
    Zalozylem konto na netellerze okolo miesicac temu, ale nie wyslalem im skanu dowodu i paszportu. Dzisiaj chcialem to zrobic, loguje sie na konto a tam komunikat:
    "An error has been encountered
    Your account has been closed.
    Please call NETELLER Security at 00.800.7767.6343 and press 0 then option 2, or email admin@neteller.com.
    We apologize for any inconvenience."

    I teraz moje pytanie, czy jest szansa ze jakos spowrotem aktywuja moje konto, czy moge po prostu zalozyc konto od nowa z tymi samymi danymi??

  3. #103

  4. #104
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1
    Patrzyłem na wasze przeliczenia i w sumie to juz nie wiem ile jest pobierane bo jezeli 1,9% jest brane to ok. 25$ powinno byc sciagniete (19+2+3). Jeszcze zajrze raz dokladnie do FAQ na netellerze, moze cos tam jednak pisza odnosnie tego 1,9% przy wyplacie karta

  5. #105
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    Też mnie to dziwi, ale wynika to chyba z tego że oni pobierają te 1,9%, ale jak AndrzejR pisał mają korzystne kursy przy przeliczeniu USD->CAD. Wiec w ogólnym rozrachunku wychodzi to mniej niż 1,9%.

    Tak se tylko teoretyzuje.

  6. #106
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    6
    1.
    Select your primary NETELLER account currency to match your bank account and/or favorite deposit method for seamless deposits to your NETELLER account, without the need for currency exchange.
    hmm w jakiej walucie będzie najkorzystniej? netellera chcę używać przy pokerroom.com i europoker.com...

    możliwości wyboru USD/CAD/GBP/EUR

    jak Wy wybieraliście?

    2.Jeśli chcę przelać pieniądze przy pomocy eKarty z mBanku, to jak krok po kroku to zrobić?

    3.Czy aby dokonać wpłaty na netellera musze zarejestrować swoje konto bankowe "register Your bank account". Jeśli nie to co mi da zarejestrowanie swojego konta ?

  7. #107
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez ^robert^
    hmm w jakiej walucie będzie najkorzystniej
    wedlug mnie $ bo przewaznie wszedzie jest w tej walucie konto gracza :
    )

  8. #108
    Witam,

    Ja mam takie pytanie...jesli przelewam na konto netellera, to za przelew miedzynarodowy licza mi jakies 150zl. W tym zawarte sa koszty mojego banku i banku odbiorcy. Jest tez opcja kto pokrywa te koszty, ostatnim razem zaznaczylem na formularzu, ze koszty mojego banku (40zl) pokrywam ja, a koszty banku odbiorcy(110zl) pokrywa odbiorca....i co?? No i przeszla mi tak cala suma ktora wyslalem, a konto obciazyli mi tylko te 40zl...

    A wiec moje pytanie (moze zbyt polskie) brzmi: czy probowal ktos juz wszystkie koszty zrzucic na nich i czy to przeszlo??

    Pozdro

  9. #109
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    POMOCY !!!
    chce zrobić pierwszą wypłate z NETELLER za pomoca karty
    mam na koncie w NETELLER 170$ (nie na karcie)
    powiedzcie mi prosze jaki bankomat wybrac i jaka sume wystukac
    abym nie przekroczyl limitu wyplaty
    czytalem powyzszewasze posty ale po wejsciu na strone NETELLER zgłupiałem bo jest tam wiadomosc oznaczona jako NEW ze dla wypłat do europy przeliczaja w euro (o ile dobze zrozumialem)

    ps: czy karte mam aktywować ?

    pozdrawiam Aleksander

  10. #110
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    poczytaj w faq