Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    ...albo raczej programow . Czy ktos z szanownych uzytkownikow forum posiada w swoich zbiorach "Poker Superstars Invitational" sezon 1 lub 2?
    btw. napiszcie co macie w swoich zbiorach moze wymienimy sie nimi...

    2 pyt. Czy DVD zamowione ze Stanow bede mogl uruchomic na swoim kompie? Slyszalem ze z normalnymi odtw. DVD jest problem bo to podobno inny system, a chce byc pewien ze jak zamowie z Amazona plyte to zrobie cos wiecej niz rozpakuje folie

    Pozdr

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    odp 2 pyt. Tak odtworzysz. Albo poprzez zmiane firmware albo użyjesz odtwarzacza, który omija zabezpieczenia regionalne.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Ale na odtwarzaczu DVD na kompie tez mam jakies zabezpieczenia regionalne? Mozna prosic jasniej Piniek? :P

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Ja mam. Podejrzewam, że też masz :P

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    to co teraz jak mi dvd leci z amazona to nie obejrze go sobie? :/

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ja ogladam na dvd na kompie normalnie plyty z USA... nie mam problemow...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    2rock, oczywiście, że obejrzysz. Podobną sytuację miałem z filmem: The High Roller - Stu Ungar Story. Za cholerę nic nie chodziło, dopóki Pinio nie powiedział co skąd ściągnąć :]

    pozdr
    warsaw

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    ogolnie teraz przynajmniej odtwarzacze stacjonarne DVD juz raczej maja zdjetą blokade regionu. Wbrew pozorom najlepsze sa "no namey" typu Manta itp. Ja mam wlasnie DVD manta i moge w opcjach sobie wlaczyc lub wylaczyc region takiego typu sprzet jest o wiele bardziej "tuningowalny" niz jakies odtwarzacze firmowe! a jakosc jest naprawde zadowalajaca