Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Winrate

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Chce zapytac o zadowalający winrate. Jakie statystyki można uznac za zadowalające? Chodzi mi o nl 10 nl 25 i nl 50. Może napiszcie jakie wy mieliście. Ja mam obecnie na nl 10 SR 8,5 BB/100. Wydaje mi sie że taki wynik jest do utrzymania w dłuzszym okresie, ale nie wiem jak to sie ma do ogólu.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja gram challenge teraz z 50$ musze ugrac nie wazne ile :P
    To na NL2 po 8k rozdan mam 15.61/100

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Kiedyś też bardzo zwracałem wagę na te cyferki, ale to nie ma sensu.
    Jeżeli winrate jest po jakiejś sensownej próbce (powyżej 10K rąk) i wynosi 2-3 na FR to jest dobrze, jak jest wyżej, to jest świetnie. Na SH jest pewnie ze 2 razy większe, ale i wahania są większe. Każda wartość dodatnia pozwalająca myśleć o wyższych stawkach jest dobra. Przywiązywanie się do jakiegoś zasłyszanego poziomu winrate może wpędzić w tilt (przynajmniej u mnie przez chwilę tak było), bo odnosisz swoją grę do cyferek, a nie do poprawnych decyzji.

    Z winrate jest jak z pokerem ogólnie: każdy mówi, że ma zajebiaszcze. Z opowieści wynika, że każdy w pokera wygrywa, a wystaczy czasem zobaczyć strony z rankingami i okazuje się, że nie tak mało dokłada do interesu. Ważne żeby przede wszystkim nie dokładać.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Co to są chelenge?
    A z tym tiltem to pewnie masz racje. Troche tak jak z ciągłym liczeniem kasy. Co moge zrobić, jestem na takim poziomie, że jaram sie każdymi ststystykami wykresami itd.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Troll ma rację. Skupiaj się tylko na poprawie gry, a winrate przyjdzie sam. I tak nigdy nie będziesz mógł powiedzieć "taki winrate mnie zadowala, już więcej się nie będę rozwijał".

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Chce zapytac o zadowalający winrate. Jakie statystyki można uznac za zadowalające? Chodzi mi o nl 10 nl 25 i nl 50. Może napiszcie jakie wy mieliście. Ja mam obecnie na nl 10 SR 8,5 BB/100. Wydaje mi sie że taki wynik jest do utrzymania w dłuzszym okresie, ale nie wiem jak to sie ma do ogólu.
    co to jest SR? skad Ty to wziales? widze juz chyba 5ty raz tak piszesz...

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Short Ring xD hehehe

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    tak tez zgadywalem

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    No skłamałbym gdybym napisał, że nie chodziło o ...short ring. Zajżałem z zkładke "strategia" i wiem, że chodzi o shord hand.
    Nawet na dame zaczynam mówić quma(nie wiem z kąd to sie bierze), ale sprawy językowe nie są moją mocną stroną.