Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    podoba mi sie strona...gratuluje..proponuje troche uzupelnic poker prosow(brakuje najwazniejszych )

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Wasz mail chyba nie istnieje albo nie dziala bo zwraca wiadomosci.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Zapowiada się ciekawy Headsup między PR a PT, co prawda róznica w stackach 1:10, ale blindy niskie i można spokojnie grać. Jestem bardzo ciekawy konkurencji, gdyż portale mają podobny charakter informacyjny. Miejmy nadzieję, że parafrazowanie rywala będzie zjawiskiem spotykanym okazjonalnie.

    Powodzenia
    Zz

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Czemu blog JD wisi jeszcze na PT?:P

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja nie umarłem, tylko się przeniosłem... Nowy odcinek bloga już wkrótce na PolishRounders!

  6. #16
    brzmi interesująco, hehe

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Zapraszamy do przeczytania pierwszego artykułu z cyklu "Psychologia pokera"

    PolishRounders.Org - Welcome Home ! Witaj w Domu !

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wielki banner sony bravia wyskakuje na środek strony, też tak macie?

    EDIT: sorry, ale co to niby ma być?




    Wiem, że można zainstalować adblocka i poblokować tego typu banery, tylko po co? Ja tam wolę omijać portale na których można zauważyć wyskakujące na pół strony reklamy.

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Anoxic, widzę, że bardzo mocno wspierasz Pokertexas, na którym dopiero co zacząłeś pisać. To bardzo ładnie z twojej strony... Ale wolałbym, żeby konkurencja pomiędzy portalami wynikała bardziej z wartości merytorycznych portali, a nie od faktu, czy wyskakują banery czy też nie... No chyba, że masz ochote jeszcze ponarzekać...

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Akurat czesto nie zgadzam sie z Anoxicem, ale tutaj sie akurat zgodze, ze takie banery sa wnerwiajace.

    Czasami kur**cy dostaje na onecie, nie fajnie jakby jeszcze i na waszym portalu tak bylo, ktory nota bene zapowiada sie bardzo przyzwoicie.