Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Witam,

    Od 1 sierpnia 2009 w Paradise Poker obowiązuje nowy Bonus Powitalny.

    Przy pierwszym przelewie środków do softu pokerowego należy wpisać kod "startbonus". Dzięki temu gracz otrzyma 100% wartości przelewu w postaci bonusu do wyrobienia (20 EUR za każde 400 FPP w ciągu 30 dni od przelewu), maksymalnie 500 EUR.

    Do tego jeśli w ciągu 90 dni od pokerowej rejestracji uzbiera 300 punktów FPP i wyśle do nas zgłoszenie - otrzyma od nas zestaw gadżetów: longsleeve, T-shirt, kaszkietówkę oraz talię kart Paradise Poker.

    Jeśli macie jakiekolwiek pytania/uwagi/wątpliwości zadawajcie je w tym wątku.

    Pozdrawiam,

  2. #2
    ten zestaw gadzetow jest nadal aktualny??

  3. #3
    Niby nie, ale jak jesteś zainteresowany to daj znać na priv!

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    8
    Mam pytanie: znalazłem pewną ofertę, kod bonusowy który zapewniałby 200% bonus od pierwszej wpłaty na paradise poker i mam pytanie czy to jest wiarygodne ? Nie wiem co by z tego mieli, ale mam dziwne podejrzenia, bo szczerze to nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tej oferty na stronie paradise poker. Być może całkowicie bezpodstawne, ale chciałbym się upewnić przed zakładaniem konta i wpłaceniem moich pieniędzy. Ten kod to poker1 - a wszystko opisane jest tutaj: Zarejestruj się w ParadisePoker i odbierz bonusy! - poker-intro - www.poker1.pl . Czy mogę temu zaufać, wszystko jest ok ?