Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Pisownia

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Podoba mi się ta akcja :P
    http://www.bykom-stop.avx.pl/index.html

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    STARE!

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    STARE!
    Tak samo jak poprawna pisownia. Nie bardzo wiem do czego pijesz, że już nie modne czy jak? Mam nadzieję że kilku użytkowników tego forum to przeczyta i zaczną z większą starannością podchodzić do swoich postów. Pomocne w tym celu może być używanie przycisku 'Podgląd' przed wysłaniem wiadomości na forum.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ze juz pewnie widzialo to 80% ludzi uzywajacych internetu, a niewiele to zmienilo ?:P

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Dobra, ale mi np. nie chce sie z altem motac i robic ą ę ł itp.

  6. #6
    . Jak Ci się nie chce, to nie pisz w ogóle. Ignorowanie podstawowych zasad pisowni jest wyrazem braku szacunku dla czytelników.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    A ja bym tu polemizował. Interpretacja niestosowania polskich znaków jako wyraz braku szacunku to troszeczke przesada. Niemniej jednak skrajności typu "mugł, rup, ktury" i inne pseudofuturystyczne naśladownictwa Dwudziestolecia Międzywojennego to dla mnie pleniący się wtórny analfabetyzm typowy dla pokolenia internetu.

    Swoją drogą ja pamiętam nieodległe czasy, w których trzy rażące błędy ortograficzne groziły oblaniem matury. Słyszałem, że kryteria drastycznie się obniżyły. Prawda to?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Tak

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    22
    Strona o tyle zabawna, ze na niej samej znajduja sie bledy.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez InSiDe
    . Jak Ci się nie chce, to nie pisz w ogóle. Ignorowanie podstawowych zasad pisowni jest wyrazem braku szacunku dla czytelników.
    No sorry, ale ogólnie przejęte jest iż 'po internecie' pisać można bez polskich znaków i nie jest to żadnym 'wyrazem braku szacunku'.

    Chesz pisać z polskimi znakami, proszę bardzo. Ale nie zmuszaj do tego reszty ludzi którzy często nie mają nawet możliwości takowymi się posłużyć.