Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    BlaCha - zwróc uwagę, że proponowany przeze mnie system własnie na celu ma zapobieganie (przynajmniej w teorii) pisanie pustych postów, a nie na odwrót i zasadniczo rózni się od tych 'sog'ów'.

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    dzięki za ten post, advi.

    Pozdr
    Warsaw

  3. #33
    Warsaw.... 10/10!

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    warsaw - od**** się od mojej osoby, co? To, co robisz jest własnie to przeciwko czego ten hack pisano - możliwie jak najmniej bez wartościowych postów, takich jak twoje w tym wątku. Swoją drogą jestem zaskoczony twoim zachowaniem, bo miałem okazję ciebie spotkać parukrotnie i uważałem ci za poważną, czy choć normalną osobę, ale twoje zachowanie w tym, jakby nie patrzyc - przyboczym wątku, jest na prawdę żenujące i dla mnie nierozumiałe. A może dowartościowujes się przed sobą za pomocą takich 'popierających' twój niby-sarkazm, postów, oświadczających jedynie o poziomie inteligencji piszących, jakich np. klawek pisze? Na prawdę cię zle oceniłem.
    Widać, że amin nie raczy odnieść się do propozycji, moderator i część innych użytkowników, zamiast podac jakiekolwiek konkretne argumenty 'przeciwko', usiłuje całą propozycję przekręcić na narzędzie by ...no własnie: co? Rzeczywiście dorosłe podejście. Brawo. Dla mnie eot.

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    hmm, przeczytałem twój post uważnie, i muszę powiedzieć, że się z nim zgadzam. W związku z powyższym dziękuję za zwrócenie uwagi oraz za ten post.

    Pozdrawiam
    Warsaw

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    dobry pomysł