Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Ktoś w jakiś sposób wykradł mi dane do netellera, przelał kase do pokerroomow stryyke, canbet, paddy power mimo, że nie miałem konta na paddy power i canbet. Przez moje konto próbował "prać pieniądze" ponieważ nie znam ludzi którzy są wymienieni na przelewach.
    Może ktoś z Was ich zna?
    Krzystof Trzaska,
    Mariusz Matyna,
    Mariusz Matenko

    Konto już zablokowałem na live chacie i neteller ma całą sprawę zbadać.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez musiek ; 05-08-2009 o 00:00

  2. #2
    O proszę...
    Może nie to że znam, ale jednego z Nich chyba kojarzę...wysoki, nosi okularki i jest z Wawy... Naplęgło się tych złodzieji widzę... :/

    PS.
    Sporo już tych fałszywych nazwisk się przewinęło przez to forum...Może najwyższy czas zrobić osobny temat, a w nim jakaś "czarna lista" szumowin sukcesywnie dopisywanych...Wtedy taki pacjent miałby trochę problem chociażby z zapisaniem się na jakiś turniej LIVE, bo by się po prostu bał...Trzeba jakoś tępić tych skurczybyków.
    Ostatnio edytowane przez danielos_87 ; 01-08-2009 o 01:51

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Ja tez zostalem okradzionyw taki sam sposób jak Ty. Odbierz PW. Danielos ludzie wymienieni przez musika to nie złodzieje, a ludzie na których tez konta sie włamano.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    gruba sprawa sie szykuje, niedlugo skarpeta bedzie lepsza od mb/nt :[

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jak zwykle ciekawi mnie w jaki sposób doszło do włamania. Musiek, masz jakieś informacje na ten temat?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    KOntaktowal sie ze mna neteller w tej sprawie. Co najlepsze oni w ogole nie wiedzieli o takiej serii wlaman a ucierpialo napewno kilka osób. Dopiero jak powiedzialem dzisiaj pani ze jest nas wiecej to powiedziala ze zaczynaja sledztwo w tej sprawie!! Skurywsynstwo sie szerzy, jak ktos jeszcz ucierpial w podobny sposob to niech sie odezwie do mnie lub Musika na PW.