Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Oszust na Chili

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A tak na poważnie to nie wiem jakim chujem trzeba być by takie coś zrobić.

    NA swiecie jest kilkaset milionow wiekszych ch....

    Przeciez to najzwyczajniejsza w swiecie kradziez

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Dajcie fote tego typa. Na NK nie moge znaleść ;/

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814

  4. #24
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Dajcie fote tego typa. Na NK nie moge znaleść ;/
    W wątku powyżej ktoś zamieścił, przed usunięciem profilu z NK...

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    marcinxxx:"Ja bym na miejscu mxlamberta spier.......do hondurasu lub gdzie indziej bo chłopak ma przejebane...."
    haha

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    Tak, zablokowali mu konta w całej ipoker i we wszystkich portfelach internetowych, pewnie co oddał to oddał, a z tego co wyczytałem miał jakiś czas na spłatę reszty hajsu wyznaczony przez osoby z chili poker, prawdopodobnie jeżeli nie spłaci w określonym terminie pracownicy chili zajmujący się tą akcją skierują sprawę na policje/do sądu etc.
    Naślą na niego kilku kiziorów-popracują z palnikami,zrobią z dupy jesień średniowiecza i po sprawie..

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Pulp Fiction ftw

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    (...)Chilipoker keeps all your personal data private and does not provide or sell this information to any third party. Personal information collected by Chilipoker is stored in secure operating environments that are not accessible by the public in any way(...).
    (...)Długo zastanawiałam się czy ujawnić dane tej osoby i opisać cala sytuacje, ale uważam ze wobec braku jakiejkolwiek skruchy złodzieja i zgodnie z moim głębokim przekonaniem, ze każdy z operatorów online, niezależnie od sieci powinien przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo swoim graczom, przedstawiam Wam zaistniała sytuacje(...)
    Zenua!

    Nie bronię tego gówniarza, ale pomysł z publikacją danych osobowych to dla mnie wielki lol i nieporozumienie! Rzadko się zdarza, że poznajemy nazwiska wielokrotnych morderców, gwałcicieli itp.., a tutaj autor cytowanego tekstu, wobec braku skruchy, "zadecydował" ujawnić dane. Widocznie nie wystarczająco długo się zastanawiał. To nie jest Costa Rica.

    Gdzie tu logika ?

  9. #29
    Ditto,
    najlepiej go zlinczować bo gówniarz ukradł 4k, zamknąć w karcerze etc.
    Zachowanie chilli to żenada. Tak samo jak poprzednik w żaden sposób nie bronie bezczelnego złodziejstwa ale są jakieś standardy postępowania w cywilizowanym społeczeństwie. Brak szansy na rehabilitację w życiu każdy kiedyś odczuje na własnej skórze.

    pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Bierzcie pod uwage, ze owy zlodziej nie oddal calej kwoty, co ma chili zrobic, postraszyc miesniakami ?