Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Oszust na Chili

  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Gdyby jeszcze się dało go wsadzić do więzienia, to ok. Ale przy naszym arcywspaniałym prawie, pewnie zasiadłby w jednej celi z poszkodowanym. Co więc zrobić w tej sytuacji? Zablokować mu konto i po sprawie? Tak, to by była straszna kara, biorąc pod uwagę mnogość poker roomów dostępnych w sieci. Robiąc to co zrobił, powinien się był liczyć ze wszystkimi logicznymi konsekwencjami, a to jest jedna z nich.

  2. #32
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    27
    I to jest przestroga dla innych:
    PAMIETAJCIE!!! W SIECI NIE JESTESCIE ANONIMOWI!!!
    predzej czy pozniej znajda sprawce ktory uwaza sie za anonimowego...
    Nie sadzilem ze taki kumpel z ktorym gosciu nawet nocowal w jednym pokoju i byl praktycznie jak brat potrafil wyczynic taka szkode wlasnemu "bratu"...
    Zal mi takich ludzi...

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Nie pochwalam złodziejstwa, ALE....

    jeśli Moneybookers udziela informacji roomom na temat transferów mojego konta Moneybookers, mam poważne wątpliwości co do dalszego korzystania z tego portfela. Neteller jest droższy, ale nie wyobrażam sobie żeby robili jaja tego typu...

    Na jednym z for o kasynach online (dla bonus-hunterów) jest historia gracza, któremu dzięki ewidencji z Moneybookers wstrzymano wypłatę 33.000EUR - wypłatę w pełni legalnych pieniędzy. Jego winą było to, że przelewał pieniądze z graczem, który grał w tym samym kasynie...