Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ciekawe czy Polska te¿ zrobi takie co¶.
    Wogóle to zastanawiam siê dlaczego np taka Rosja zamiast zakazywaæ pokera nie zrobi podatku jakiego¶ np 10% od wyp³at z pokera, nie znam siê na tym ale chyba to im siê bardziej op³aci ni¿ nie dostaæ nic

  2. #12
    Do³±czy³
    Dec 2007
    Posty
    557
    A czemu nie zalegalizuja marihuany i nie zaczn± na niej zarabiaæ :>? Ano dlatego ¿e i to i to degeneruje spo³eczeñstwo, a pañstwo wie najlepiej co jest odpowiednie dla obywatela... Nie wiem po co kto¶ tutaj odwo³ywa³ siê do polityki bo du¿o w±tków jest jej po¶wiêconych, ale skoro ju¿ to dodam - to w³a¶nie my¶l prawicowa jest za regulacjami w sferze swobód obywatelskich...

    Scyth twoje hahahahaha brzmi mniej wiêcej tak - zakaz aborcji jest lewicow± ide±, bo to lewica jest za kontrolowanym rynkiem, wiêc blokuje swobodne tworzenie zak³adów pro-aborcyjnych...

  3. #13
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    685
    "A czemu nie zalegalizuja marihuany i nie zaczn± na niej zarabiaæ :>? "

    No w³a¶nie nie mam pojêcia czemu Choæ ostatnio s³ysza³em, ¿e jest plan by mo¿na by³o trzymaæ legalnie mary¶kê do u¿ytku w³asnego w Polsce

  4. #14
    Do³±czy³
    Jul 2009
    Przegl±da
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    to ja dodam to offtopa, ze owszem plan byl, ale zostal zomdyfikowany do tego stopnia, ze nic nie zmieni, tj. zlapany bedzie musial wydac dostawce 'maryski', zeby uchronic sie od odpowiedzialosci karnej.

  5. #15
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Nie chodzi³o mi o monopol, tylko o to, ze prawicowa mysl jest zdecydowanie nie dzisiejsza. Od Watykanu na Polsce konczac. Gdzie sie prawicowy poglad nie przewinie tam jakies absurdy sie pojawiaja.
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    to w³a¶nie my¶l prawicowa jest za regulacjami w sferze swobód obywatelskich...
    Wiêkszo¶æ opcji politycznych dzieli siê na lewicê pobo¿n± i lewicê bezbo¿n± - obie chc± dyktowaæ obywatelowi co dla niego najlepsze, ró¿ni± siê tylko tym (a i to nie zawsze), w którym kierunku ma to i¶æ

  6. #16
    Do³±czy³
    Dec 2007
    Posty
    557
    no tak, lewica nakazuje ci podj±æ decyzjê czy sobie chcesz zapaliæ czy nie, prawica zwalnia ciê z tego obowi±zku

  7. #17
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Lewica wie lepiej co mogê zrobiæ z moimi pieniêdzmi, ni¿ ja sam

  8. #18
    Do³±czy³
    Dec 2007
    Posty
    557
    W w±tku tym zosta³a poruszona kwestia legalno¶ci gry w pokera, to siê raczej kwalifikuje do swobód obywatelskich (gdzie lewica jest liberalna a prawica konserwatywna), o tym jak poszczególne stronnictwa zapatruj± siê na gospodarkê to ju¿ co innego - o tym mo¿emy pogadaæ w W±tku Politycznyn... ino ja tam siê nie wypowiadam bo ka¿dy ju¿ powiedzia³ co wiedzia³

  9. #19
    Do³±czy³
    Aug 2008
    Przegl±da
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    Ciekawe czy Polska te¿ zrobi takie co¶.
    Wogóle to zastanawiam siê dlaczego np taka Rosja zamiast zakazywaæ pokera nie zrobi podatku jakiego¶ np 10% od wyp³at z pokera, nie znam siê na tym ale chyba to im siê bardziej op³aci ni¿ nie dostaæ nic
    bo bardziej im sie oplaca, zeby pokerzysci pracowali 8:00-16:00 w jakiejs korporacji.

    a i degeneraci nie maja w zwyczaju szukac rozwiazan swoich problemow u siebie, tylko wszczynaja rewolty, zeby dopasc tych bogatych niegodziwcow, a brak zrozumienia tejze tezy jest glownym problemem UPRu