Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    jest nieprawdą. Jak z rb dostajesz 2ptbb to jeśli z gry masz np -1ptbb to własnie z gracza przegrywającego stajesz się wygrywającym / zarabiającym. Czy WojtasPolak nie był przegrywającym? Ale miał tyle kasy z bonusów że też bym chciał byc takim przegrywającym

    Peri ja ci po to daje troche wymyslone przykłady żebys zrozumiał że podstawa do oceny gracza to jest to ile on zarabia a nie ile ma ptbb (bo to jest mniej ważne), a nie daje ci ich po to żebyś sobie znalazł room z gigantycznym rb bo wiem ze tu różnice są niewielkie.
    Oł gad. Chodzi o to, że jak jesteś "wygrywajcym" graczem na jednym roomie to jak przejdziesz na inny to też będziesz "wygrywajcym". Jak wpieprzasz na jednym roomie z RB to przejście na inny room nie przekształci cię w "wygrywajacego". Różnice sa za małe (mówimy o 50NL+). Rożnice te sa tak małe, że nie ma co uwzględniac RB w winrate. I to bardzo ciekawe co piszesz, że winrate nie jest podstawa do oceny gracza. Od kiedy zaczałem grać w pokera wydawało mi się ze jest. Jak zapiszesz się do kogos na szkolenie i on zapyta jaki masz winrate to mu odpowiesz -4bb/100 + plazma TV?

  2. #72
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    powiem mu 20$/h na takich i takich stawkach

  3. #73
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jeśli dla kogoś rakeback jest jedynym dochodem z pokera to powinien zająć się czymś innym.
    nowy wujek dobra rada

    Dla mnie to zupelnie nie zrozumiałe, ze "prosi" narzekają na "rakeback prosów". Przecież to że ktoś napierdziela na 12 stołach jest wam na ręke. Jeśli skillowo jest słabszym graczem, to tego napierdziela ostry multitabling co oczywiscie dodatkowo przyczynia sie znacznie do spadku poziomu jego gry, to maja nad nim wiekszy edge, niż gdyby grał 4 stoły i swojego najlepszego pokera.

  4. #74
    Cytat Zamieszczone przez makan Zobacz posta
    nowy wujek dobra rada

    Dla mnie to zupelnie nie zrozumiałe, ze "prosi" narzekają na "rakeback prosów". Przecież to że ktoś napierdziela na 12 stołach jest wam na ręke. Jeśli skillowo jest słabszym graczem, to tego napierdziela ostry multitabling co oczywiscie dodatkowo przyczynia sie znacznie do spadku poziomu jego gry, to maja nad nim wiekszy edge, niż gdyby grał 4 stoły i swojego najlepszego pokera.
    +1
    w pokera gra sie zeby zarabiac pieniadze, liczy sie $/h, nic innego.
    ktos gra 4 stoly nl200 i ma 8bb/100 i zaraba 15$/h (nie chce mi sie liczyc, kwota z kosmosu wzieta)
    ktos gra 24 stoly i ma 0bb/100 i zarabia 40$/h z rb
    dla mnie wybor jest prosty

    konca rb nie bedzie, jakims cudem wszystkie duze roomy/sieci maja te kilkaset milionow zysku operacyjnego rocznie, mimo tego ze daja rb/freerolle/ciuszki i samochody


    idac tym samym rozumowaniem, ktos kto gra 30 sng na starsach naraz jest kims 'gorszym' tylko dlatego ze ma 4% roi, w porownaniu do kogos kto gra 4 stoliki i ma 15% roi i ma swoje soul read'y ? $/h hour babe.

  5. #75
    zal mi was wszystkich.. piszecie bzdury..ktore wgl nie maja sensu.najlepiej napiszcie do supportu zeby wam ucieli rake back i skupcie sie na 'dobrym' graniu. omg