Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    No wlasnie Babilon16. Dlatego uwazam, ze fold (ja bym tak zagral w 80% przypadkow) albo raise. Nawet jak nie ma tej damy (i najprawdopodobniej tak wlasnie jest), to nasza 9tka z kickerem 8ka jest za wrazliwym ukladem by robic check/call. Musimy tutaj podbic, by nie dawac mu darmowej karty do pobicia nas.

    Moim zdaniem call odpada tutaj. Chetnie bym wysluchal, co Trias ma tutaj do powiedzenia, bo jego wypowiedzi sa na wysokim poziomie merytorycznym.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Ja tam nie jestem jakims znawca ale wtrace dwa grosze od siebie. Nie ma sie tu nad czym zastanawiac. wszystko za grane w poazdku moim zdaniem. Pytales co na turnie powinienes zagrac. Check jest tu najlpeszym wyjscie bo oprocz koloru molziwy str8. Jezeli na flopie gosc znowu zagral bym donk bet to bym go tylko callowal jezeli zagral by jakis solidny bet trzeba by sie zatanwoic, ale mysle ze mozna by spokojnie odpuscic taka stuacje. Nie wydaje mi sie zeby rais flopa byl tutaj dobry bo bdujemy nie potrzebnie pota. Scoker grasz rais na flopie gosc sprawdza spada wlasnie ta 8 i jak rozgrywasz turn??

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Scoker grasz rais na flopie gosc sprawdza spada wlasnie ta 8 i jak rozgrywasz turn??
    Jesli scallowal mojego raise'a na flopie to juz mozemy cos o nim powiedziec. To znaczy albo ma FD albo OESD albo dame no i w niewielu przypadkach takze pokaze tutaj jakas wysoka pare (to jednak odrzuce bo w duzym uproszczeniu rownowazy nam to sytuacje, kiedy jestesmy z przodu i z tylu). Ja tu wciskam check.

    A po naszym callu na flopie, nie wiemy o jego rece zupelnie nic.

  4. #24
    I co on pokazał? Oczywiscie flush?

    Chociaż osobiście mam czutke na mega tricky i z fantazją rozegranego flopniętego seta dziewiątek, którego river przeobraził w fulla

    PS (dla czepialskich)
    Ten post jest CAŁKOWICIE niemerytoryczny, a jego źródłem jest moja niezaspokojona ciekawość

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    @Banis
    Ja bym obstawial QQ lub wlasnie Q8, bo autor jakby wygral to pewnie nie zamiescilby tego posta

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez Scoker Zobacz posta
    @Banis
    Ja bym obstawial QQ lub wlasnie Q8, bo autor jakby wygral to pewnie nie zamiescilby tego posta
    Pokazał Q8