Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    kakashi, co zrobiłes z pania Jessica??

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    widus,, na jakim poker roomie grywasz??i czy twoj nick to byc moze widus???

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Postanowilismy sie rozstac na jakis czas

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    teleranek,, zrób cos dla mnie,, przestań pieprz... qrwa przez 2 lata gry wygrałem wiecej niz moj tata przez 10 lat pracy, chociaz zarabia całkiem niezle,, nie gram tak jak ty na stolach 0,001/ 0,002 i nie wyrabiam bonusów , bo mnie nie podnieca jak mi jakies poker room da 100$ bonusa.. A mimo sukcesów w tak młodym wieku zamierzam skończyc z pokerem w najblizszej przyszłości,, bo dobrze pamietam kilka dni z tych 2lat kiedy po przegraniu wiekszej kasy nie moglem usnać, itd ciagłe wahania nastojów jednego dnia bylem w siodmym niebie a nastepnego w siodmym piekle..Nie wiem jak wy, ale nie chciałbym zeby w przyszłości moj syn musiał przezywac cos takiego,, Trzeba tez wziasc pod uwage ze nie kazdy wygrywa w pokera i moze sie okazac ze chlopak bedzie przegrywał tylko kase i coraz bardziej wpadał w bagno,,, z ktorego bardzo trudno sie wypłatac,,, gdyz poker uzaleznia bardziej niz narkotyki,, :wink:
    Chyba trochę przesadzasz. Jedni mają skłonności do uzależnienia, inni nie. Jeśli ty masz to rzuć to w cholerę. Innych nie musisz straszyć, bo wszyscy doskonale wiedzą co niesie z sobą hazard.
    Wyluzujcie trochę ludzie

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    racja Kapol,, ale chyba zgodzisz sie ze mna,, ze uczenie gry w pokera na pieniadze 7-letniego chlopca jest delikatnie mowiac troche nie na miejscu. No chyba ze on mial na mysli gre w pokera na zapalki :P

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Przyznam, że ja czegoś takiego bym nie zrobił.
    A to dlatego, że poker jest zbyt umysłową grą dla małego dziecka. 7-latek to powinien grać w warcaby co najwyżej. To tak jakbyś chciał z syna zrobić fizyka i 7-latkowi wpajałbyś teorię względności, rzuty pionowe itd.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    nie chodzi juz tylko o to ze 7-letni chlopak by sobie nie radzil, ale o to ze nie powinno sie w tym wieku uczyc dzieci hazardu. W tym wieku sa inne wazniejsze rzeczy, ktore sie powinno dzieciom wpajac. Sam mam 26lat i w najblizszych latach takze spodziewam sie potomka(mam nadzieje ze bedzie to chlopak),, ale na pewno nie bede go uczył takich rzeczy jak podrosnie.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Etam przesadzacie. Lepiej zebyscie wy tego go nauczyli i kontrolowali w jakis sposob, niz sam mialby to zrobic (a na 95% by to zrobil).
    Wezcie przyklad z Doyle'a i jego syna. Doyle nie mial pojecia, ze jego syn grywa tak czesto w pokera i ze jest az tak dobry do pewnego momentu.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    Jak mialem 6 lat, to sie przyglądałem , jak rodzina gra w tysiąca. Raz babcia dała zagrać jedno rozdanie, ale przegrałem i skończyło się łzami (zagrałem zbyt ostro z czterdziestką, jeśli ktoś wie o co chodzi)

    Ale 7 lat , to już duży chłopak.
    Zycze powodzenia.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Dzieci w wieku 7 lat bawia sie akcjami na gieldzie, troszke pokerka nie powinno nikogo dziwic.