Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Za to mój 7 -letni syn to juz jest na takim poziomie że we wczesnych fazach turnieju gra zamiast mnie i dość dobrze czyta sytuacje.

    Wlasnie o to chodzi w wychowaniu !!! Najważniejsze by wpoić w dziecko więdzę która mu będzie w przyszłości niezbędna.


    Swoją drogę pewnie w sieci gra setki 7 letnich chłopców kiektórzy mają pewnie bankroll z paerę tysiaków i rodzicę myślą że dziecko się świetnie bawi ...
    Poker to będzie pierwsza gra w którą nauczę grać swoje przyszłe dziecko, nie jakieś warcaby, chowanego czy inne pierdy ...
    A liczyć outy będzie szybiej niż baranki przed zaśnięciem ...

    Pozdro [/quote]

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    dobre daniz dobre ,,, najlepiej wyprodukuj wiecej dzieci najpierw, z 10 sie przyda a potem zamiast do przedszkola i szkoly poslij je na kurs pokera,, bedziesz mial z tego wiecej kasy , bo w koncu co dziesiec dzieci to nie jedno :P

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    dobre daniz dobre ,,, najlepiej wyprodukuj wiecej dzieci najpierw, z 10 sie przyda a potem zamiast do przedszkola i szkoly poslij je na kurs pokera,, bedziesz mial z tego wiecej kasy , bo w koncu co dziesiec dzieci to nie jedno :P
    a każde na start otrzyma 1000 zł becikowego! I już będą miały bankrolle na start :lol:

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Qrwa świry ^^ 7 letniego dzieciaka w hazard wciągać ^^

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Qrwa świry ^^ 7 letniego dzieciaka w hazard wciągać ^^
    Lepsze w to niż w papieroski czy alkohol

    Ale idea BRCIKOWE CZYLI BANKROL TWOJEGO DZIECKA podoba mi sie zarypiście )) lol

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    oj daniz daniz, ten 7latem ma pecha ze ma takiego ojca,,, na twoim miejscu nie wciagalbym dzieciaka w hazard, bo potem szkole rzuci , do pracy nie pojdzie , a bedzie tylko grał w pokera...

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    oj daniz daniz, ten 7latem ma pecha ze ma takiego ojca,,, na twoim miejscu nie wciagalbym dzieciaka w hazard, bo potem szkole rzuci , do pracy nie pojdzie , a bedzie tylko grał w pokera...
    Masz jakiś problem chłopcze?Bo to mój syn tak wcześnie zaczyna i nie sądzę że to coś złego,wprost przeciwnie wolę żeby grał w pokera niż jebał przy łopacie do końca życia.Jeśli ty wolisz jebać fizycznie to twój problem ale nie komentuj moich wypowiedzi w ten sposób bo nic cię do tego nie uprawnia.Pecha to masz ty bo twój ojciec nie uczył cię grac od małego i nic juz nie osiągniesz w tej dziedzinie .

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    teleranek,, zrób cos dla mnie,, przestań pieprz... qrwa przez 2 lata gry wygrałem wiecej niz moj tata przez 10 lat pracy, chociaz zarabia całkiem niezle,, nie gram tak jak ty na stolach 0,001/ 0,002 i nie wyrabiam bonusów , bo mnie nie podnieca jak mi jakies poker room da 100$ bonusa.. A mimo sukcesów w tak młodym wieku zamierzam skończyc z pokerem w najblizszej przyszłości,, bo dobrze pamietam kilka dni z tych 2lat kiedy po przegraniu wiekszej kasy nie moglem usnać, itd ciagłe wahania nastojów jednego dnia bylem w siodmym niebie a nastepnego w siodmym piekle..Nie wiem jak wy, ale nie chciałbym zeby w przyszłości moj syn musiał przezywac cos takiego,, Trzeba tez wziasc pod uwage ze nie kazdy wygrywa w pokera i moze sie okazac ze chlopak bedzie przegrywał tylko kase i coraz bardziej wpadał w bagno,,, z ktorego bardzo trudno sie wypłatac,,, gdyz poker uzaleznia bardziej niz narkotyki,, :wink:

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    slaby psychicznie jestes [=

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    teleranek,, zrób cos dla mnie,, przestań pieprz... qrwa przez 2 lata gry wygrałem wiecej niz moj tata przez 10 lat pracy, chociaz zarabia całkiem niezle
    Policzmy:

    Tata 1500 x 120 = 180.000

    Ty 180.000 : 24 = 7500 na miesiąc

    Calkiem dobry wynik Moze zagramy prywatna tablice OMAHA PL 2/4 ??