Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Statystyki przeciwnika to 75%/23% Agresja post flop total to 1.5 a cbeta daje w 50% ale to sa statystyki tylko po 60 rekach ogolnie przeciwnik lubi sie wyplacac z dwoma srednimi parkami bo check raise flopa i do tej pory ciagle mialem lepsza reke od niego

    Bety zarowno na flopie jak i na turnie zagralem niemal natychmiastowo Na turnie kusil mnie check -raise ale z racji faktu ze gosc raczej nie wiele rak sfolduje :P a juz napewno nie spasuje lepszego FD na ktory po bet pocie turna go troche obstawialem

    na river spadla 9 wzialem czas i myslalem czy jest sens blufowac i jest tak to czy potem czy mniejszy bet wystarczy wzcesniej gosc wyplacal mi sie po malych value betach na river wiec postanowilem zagrac nisko i liczyc ze mial FD bez over pary albo reke typu 54 105 104 czy co tam bylo w jego zasiegu

    Niby sie udalo ale czy na dluzsza mete z takim gosciem moze to byc oplacalne ?


    frankie4finger ($267)
    FtpBcca ($102)
    BIGTIMEFISH ($116)
    Sebkrol18 ($96.20)
    Da_Best_Hand_1 ($92.60)

    GRINDERFORLIFE ($100)
    frankie4finger posts (SB) $0.25
    FtpBcca posts (BB) $0.50
    Dealt to Sebkrol18
    Sebkrol18 calls $0.50
    Da_Best_Hand_1 raises to $2.25

    fold, fold, fold,
    Sebkrol18 calls $1.75
    FLOP ($5.25)
    Sebkrol18 checks
    Da_Best_Hand_1 bets $5.25
    Sebkrol18 calls $5.25

    TURN ($15.75)
    Sebkrol18 checks
    Da_Best_Hand_1 bets $15.75
    Sebkrol18 calls $15.75

    RIVER ($47.25)
    Sebkrol18 bets $23.60
    Da_Best_Hand_1 folds

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    nie za bardzo to rozumie,najpierw piszesz ze to typowy donk ktory lubi sie wyplacac i callowac ze scierwem a pozniej pytasz czy blef na niego jest dobry jak dla mnie nie bardzo,ja mam w zwyczaju grubo blefowac tylko na graczy ktorych wiem ze sa solidni i myslacy

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe no w sumie racja :P ze troche niespojna ta analiza chyba bardziej poszedlem za przeczuciem ze nie ma nic ;p

    Ale w sumie przeciwko lepszemu graczowi to bluff tutaj chyba tez odpada bo po takiej 9 na river nie zabardzo wiadomo co chcemy reprezentowac :P

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Wszystko zależy od tego na co obstawiasz przeciwnika.Nie znając twoich kart wygląda to na bloking bet z jakąś overparą lub też słabym tripsem. Problem tutaj polega na tym ze takie zagranie przy tych stackach ma sens jeżeli faktycznie coś masz bo wielu graczy może stwierdzić ze grasz bloking beta i po prostu spushowac(im słabsi tym częściej dostaniesz właśnie taka akcje).A ty przecież tutaj nie możesz callowac jakiegokolwiek raise.Dodatkowo dajesz przeciwnikowi świetne odsy wiec im słabszy gracz z tym większym zakresem cie sprawdzi, a twoja karta nie ma żadnego potencjału na showdownie
    Ja w takich sytuacjach sprawdzam z dużym zakresem, o ile oczywiście coś mam.No bo jeżeli ja grałem air na flopie i turnie, to raczej tu nie zablefuję, natomiast duża część graczy po prostu cie tutaj spushuje uznając twój bet za słabość(analogicznie gram tak właśnie czasem ze slowpeyowanymi monsterami )
    Myślę że najbardziej opłacalna linia byłby tutaj check/raise na turnie z intencja sprawdzenia pusha, no i jeżeli przeciwnik tylko sprawdził ten raise, push na riverze

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    beznadziejny call na turnie ja tu z takim monster drawem pushuje bezwzglednie, co zamierzałes zrobic gdyby river przyniosł flusha i gosc ponownie zabetował??

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Generalnie zgadzam się z tym co napisał Majcher, tzn. że donków się nie blefuje. Ale jeśli już, to proponuję inną formę rozegrania tej ręki, coś, co można by nazwać 3-streets bluffem. Tzn. donkbet za 4 (3/4 puli) na flopie, za 10 turnie (to to nawet for value ) a na river to już wedle uznania i czutki: pot, 3/4, 1/2, 1/3. Generalnie jak wypalisz na river za 3/4 to wyjdzie taniej niż w zamieszczonym rozdaniu. A groźniej wygląda. A możesz też zapodać post oak bluffik za 1/3 puli. IMO wszystko zależy od historii na stole.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    Nie znając twoich kart wygląda to na bloking bet z jakąś overparą lub też słabym tripsem.
    Szczerze mówiąc to mi ten bet Hero na nic nie wygląda. Tzn. wygląda na bluff. Bo typowy slowplay-donk zagrałby pewnie PSB z fulem/karetą.

    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    Problem tutaj polega na tym ze takie zagranie przy tych stackach ma sens jeżeli faktycznie coś masz bo wielu graczy może stwierdzić ze grasz bloking beta i po prostu spushowac
    Kurde, a na mnie jakoś nie chcą pushować. Może dlatego, że ja często z nutsem gram flopa i turn w okolicach pota i na river zapodaję vbeta za 1/3 puli. Podobnie też blefuję.

    jdx

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Nie mówię ze na mnie zawsze chcą, ale czasem bardziej agresywny gracz wpada na taki pomysł(szczególnie jak mnie nie zna)