Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    bo ta gazeta ma swój target i nie są nim wszyscy dookoła, ostatnio Ewa Kasprzyk w DF(dodatek do wyborczej) wymienila tę gazetę pośród rzeczy które by kupiła mając do wydania 100zł na KULTURĘ

    Serio ciezko mi sobie wyopradzic target tej gazety lol ale chyba wlasnie o to chodzi ze jest to gazeta dla osob lubiacych wydawac sporo kaski dla samego faktu wydawania jej


    Jak dla mnie ta gazeta to raczej straszne dno najciekawsze rzeczy jakie sie dowiedzialem to o mistrzostwach w jedzeniu pokrzyw, mistzrostwach masturbacji i o kupowaniu jakis pierdół na allegro do tego musiałem obejrzeć chyba z milion reklam

    zreszta szkoda slow Dno nic wiecej chociaz puste osoby napewno znajda wiele ciekawych artykulow tutaj

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    yhym

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Pan Olivier jeszcze nigdy nie doszedl do platncyh a w ostatnim turnieju dojdzie do ft pewnie...CONGRATULATIONS!
    swoja drogą ciekawe HOLLYWODZKIE zakonczenie

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Jak dla mnie ta gazeta to raczej straszne dno najciekawsze rzeczy jakie sie dowiedzialem to o mistrzostwach w jedzeniu pokrzyw, mistzrostwach masturbacji i o kupowaniu jakis pierdół na allegro do tego musiałem obejrzeć chyba z milion reklam
    +1

  5. #45
    A ja grałem wypełniłem prenumeratę na stronie i nic nie dostałem ....

  6. #46
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    nie masz czego żałować

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Przysłali już komuś nagrody za ostatnią edycję?

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    nie.

  9. #49
    Nagrody miały przyjść ponoć do 15 dni, dziś jest 24 a ich dalej nie widać. Jakieś pomysły??

  10. #50
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    4
    Dziś przyszły, nie ma obaw...