Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 88
  1. #51
    Cytat Zamieszczone przez Rafax10 Zobacz posta
    siemanko... może mi ktoś powiedziec jak bedzie wyglądała struktura w tym side evencie? Bo tam pisze tylko że stack wynosi 10k.. dzieki
    Ostatnio bylo stack 10k (jesli zarejestrowales sie przez neta u Ludka,to dostawales 1k extra czyli razem 11k), blindy od 25/50 po 30 min,z tym ze jakies tam pominiete i robilo sie turbo,a od poziomu chyba 1k/2k blindy 20 min. Nie przepadaja za Polakami (przynajmniej takie jest moje zdanie). Ogolnie nie polecam. Jedyny atut, to ich poziom gry...woly!

  2. #52
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    82
    Zahaczyłem ostatnio o Ostrawę i muszę przyznać, że o grubsze gry to tam ciężko - na 25/50k mało chętnych i sporo shortów - przynajmniej w środku tygodnia. Jeździł ktoś w piątek/sobotę?
    Ostatnio edytowane przez MorfeuszPL ; 11-03-2010 o 16:38

  3. #53
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Wybiera sie ktos w piatek do ostrawy na turniej 4000Kc?
    Chcialbym sie z kims zabrac z Katowic.

  4. #54
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wdepnij dzis na lige to zapewne jakis chetny sie znajdzie
    co do cashowek w kartacu to one glownie chodza przy okazji tych wiekszych turniejow wiec np w tym tygodniu pt/sob

  5. #55
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ja bym sie chetnie wybral na ten turniej, jezeli bylaby opcja poadlaczyc sie do kogos samochodem sie wybierajacego. Najlepiej jakby ktos z krakowa jechal, ale jak cos to do Katowic tez podjechac pociagiem moge.

    Prosze o szybka odpowiedz jako, ze to juz jutro.

  6. #56
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie wiem jak w katowicach wyglada sytuacja bo u nas zawsze na ostatnia chwile sie decydują ale wiem ze ekipa z kielc postanowila sie wybrac

  7. #57
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Wybiera się ktoś może w sobote na turniej 100000GTD ?

    Texas Holdem No Limit Freezout
    Start 18:30
    buy-in 1500
    Start chips 10000

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w zeszlym tygodniu byl spontan wiec i w tym moze byc podobnie

  9. #59
    kiedy ten turniej dzisiaj? wiecej info jakby ktos dal, moze ktos jedzie z Rybnika? lub przez Rybnik chetnie bym tam pojechał. Do 18 sporo czasu wiec jak nikt mnie nie zabierze to wrzucicie tu link z adresem kasyna i shudle sam sie tam dostane. Dzieki pozdrawiam.

  10. #60
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    turnieje tam sa codziennie jednak my jezdzimy z reguly na sobotnie - np jutro