Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88
  1. #81
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez Mario_E-262 Zobacz posta
    Przeca jak Czorny tam pojedzie to Czesi zgłupieją widząc reraise all in na river z 7 high wszyscy włączą opcje "instant call", a właściciele będą od następnego wyjazdu zabierać go spod domu, jak zobaczą jaki rake im nabił
    LOL!!! Ocwiejka,Ty sie zmobilizuj i postaraj sie pojechac,a nie zdradzaj moich tajnych taktycznych zagrań.

    Ja jade na 80%, 20% zostawiam na niespodziewany phone z pracy:/

  2. #82
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    właśnie byłem na ich stronce i znikła wiadomość o tych autobusach z polski, czy to oznacza zę zrezygnowali z tej promocji? Czy ktoś coś o tym wie?

  3. #83
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Nam szef mówił, że będzie jeśli będzie jechać 5-10 osob i się wcześniej zarejestrują przez internet. Kumpel dziś dzwonił tam i dostał info, że przez wakacje nie będzie jednak jezdzil autokar, więc do końca nie wiem o co chodzi. My chyba w tej sytuacji pojedziemy samochodem. Podejrzewam, że jeśli frekwencja Polaków będzie duża to dadzą znów autokar. Od nas troche ludzi się wybiera.

  4. #84
    bosynurek Guest
    jesli ktos dysponuje wolnym miejscem w samochodzie to ja bym na 97 proc. sie pisal na nie i oczywiscie na 100 proc. sie zrzuce na benzyne i postawie cole kierowcy ale nie poprowadze bo jestem nieprawojezdny

  5. #85
    bosynurek Guest
    no i chodzi mi o krakow jako punkt startowy i docelowy

  6. #86
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256

  7. #87
    Na 90% jade i mam jeszcze 2 wolne miejsca. Zadzwoń

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    witam,

    dziś rozmawiałem z ludkiem i prosił o telefon w dniu jutrzejszym kiedy to zapadnie decyzja odnośnie autokaru. Jeżeli w sumie z tarnowa i krakowa pojedzie ok 20 osób są duże szanse iż czesi wyślą po graczy z polski bus. Z tarnowa i okolic wybiera się grupa min 7-8 osób, więc pany zorganizujcie ekipę i myślę że uda się przekonać ludka że im się ten biznes opłaca. Ale należy się w miarę szybko określić. Wooki z pokerface mówił że się wybiera, klaus i miras może tym razem rivery będą lepsze więc nadarza się fajna okazja na gierkę i wesoły autobus.

    pozdr "zbyszek"