Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Witam. Przy pomocy kolegi i współpracy z jedna z firm bukmacherskich internetowych chciałbym zorganizować w październiku Akademickie mistrzostwa Szczecina w pokerze. Wstęp do turnieju będzie praktycznie bezpłatny (2-3zł opłat na lokal). Liczba startujących: nieograniczona ... W Szczecinie odbyły się juz 3 turnieje dla studentów i nie było jeszcze więcej niż 70 startujących. Jak dobrze rozreklamuje się turniej (tak jak poprzednie) to może zebrać się 100 graczy.

    Nagrody: nagrody pieniężne dla pierwwszych 8-10 graczy zasponsoruje firma bukmacherska (narazie nie ujawniam sponsora). Pula nagrud wyniesie cos okolo 1500zł.

    Turniej raczej całodniowy od 11.00 do późnego wieczora. Pierwotnie turniej miał zostać rozegrany w czerwcu, ale nie udało się. Z tego powodu do turnieju zostaną dopuszczeni absolwenci z roku 2008/2009.

    Zastanawiam sie nad 2 formami: freezout ze stackiem 4000 lub 5000 albo nawet rebuy gdzie będzie można dokupić sobie przez pierwszą godzinę żetony za np: 5 lub 10zł. Zapraszam do dyskusji a zainteresowanych turniejem (nie koniecznie ostatecznymi zapisami) proszę o przesyłanie kontaktu do siebie (mail, gg ...) na maila maciejkurski_82@o2.pl Mając kontakt do was będę mógł poinformować wszystkich o dacie i miejscu turnieju.

  2. #2
    oczywiście rebuye powiększyłyby pulę.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez maciejkurski Zobacz posta
    oczywiście rebuye powiększyłyby pulę.
    większa pula i kilka godzin gry więcej

  4. #4
    Z tego powodu do turnieju zostaną dopuszczeni absolwenci z roku 2008/2009.
    raczej 2009/2010

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    absolwenci donku

  6. #6
    Oczywiście że 2008/2009, tych 2009/2010 ciężko będzie nazwać absolwentami w momencie rozegrania turnieju

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    czesc ja jestem tegorocznym absolwentem tyle, że Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego teraz mieszkam w Szczecinie to bedę mógł zagrać ?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    11
    Piszę się. Wolałbym, żeby to był freezout, bo przy większej ilości graczy faktycznie mogłoby się to ciągnąć w nieskończoność.

  9. #9
    taki jest sens mistrzostw, że turniej powinien trwać od 10 do 10 chociaż według mnie.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    A gdzie to by się odbyło? Bo mam miejsce na taki turniej.
    Ostatnio edytowane przez rysiekpbb ; 23-09-2009 o 15:30