Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Ponieważ mi się nudziło wiec zasiadłem do plo20 i postanowiłem zobaczyć jak wyglądają w tej chwili gry na mikro
    Urodził się z tego ten o to filmik, więc jak ktoś ma ochotę to miłego oglądania
    WyslijPlik.pl

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Ja zawsze chetny na takie filmiki obejrze i powiem jak mi sie podobało
    Jeszcze powiedz jakim programem konwertowales i jakie parametry ustawiles ze zajmuje tylko 200mb i jest calkiem dobra jakosc jak na flv

  3. #3
    No fajnie sie to oglada. Daje obraz gry w omaha na PLO20 na 10 jest jeszcze lepiej VPIP 60% to juz tight gracz reszta ma po VPIP90%
    Czemamy na wiecej
    Z góry dziekuje
    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Obejrzałem tak z 1/3 filmu i jak dla mnie to za dużo stołów. Bo co innego jest samemu grać na czterech stołach a co innego obserwować kolesia który gra na czterech (w dodatku SH), zrozumieć o co mu chodzi, a przede wszystkim połapać się którego stołu konkretnie dotyczy jego gadka. IMO dwa byłyby OK.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Jdx, nie przygotowywałem się do kręcenia tego filmu, w zasadzie mógłbym pewnie grać na 2 stołach tylko pomysł zrodził mi się po rozmowie z kolega grającym właśnie na tym limicie, ja normalnie gram 5-6 stołów, gdzie jednak spora część graczy jest dużo bardziej wymagająca ,wiec pewnie bym się po prostu strasznie nudziłNo ale w sumie może nakręcę coś takiego jak sugerujesz, szczególnie ze chciałem rozegrać na tym limicie chociaż 1000 rozdań żeby bardziej wczuć się w jego specyfikę

  6. #6
    Fajny filmik mam nadzieje ze nagrasz nastepne w sumie gralbym podobnie ale i tak bylo kilka zagran kotre mi sie spodobaly i ktore musze na spokojnie przemyslec czy nie wlaczyc ich do swojego repertuaru zagran. Widze takze ze jakos nie bardzo przejmujesz sie jak w rozdaniu jest jakis shortstack

    4 stoly moga byc na tych stawkach nie ma raczej miejsca na jakies skommplikowane rozegrania rak. Wiekszosc graczy mysli na tym samym levelu wiec nie za czesto bedziesz musial poswiecic wiecej czasu aby opisac swoj tok myslenia.

    Zauwazylem ze nie masz w swoim HUD 3-bet PF natomiast masz az 3 statystyki zwiazane z kradzieza blindow moglbys napisac w czym Ci sie to przydaje

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    mam statystyki jak często gracz 3betuje pre flop i jak często folduje na 3beta i na 4beta.Posiadaczem holdem menagera jestem od bardzo krótkiego czasu i jeszcze się za bardzo z nim nie oswoiłem.Wiec być może po jakimś czasie wyświetlane statystyki ulegną zmianie
    Natomiast aż 3 statystyki związane z kradzieżą są o tyle ciekawe że u dobrych graczy będzie zazwyczaj BTN trochę większy niż CO i SB.Przy okazji nie widziałem opcji żeby połączyć kradzież z BTN i CO w jedno a oddzielić sobie SB.A niektórzy permanentnie betuja właśnie z sb i wtedy zdecydowanie częściej lekko ich 3betuje, korzystając z posiadanej nad nimi pozycji

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Hej, filmik pewnie ciekawy, obejrzałem parę rąk postflop, ale stiltowałeś mnie zrzucając preflop kilka absolutnie grywalnych układów w nieotwartych bądź limpowanych pulach z LP i nie dałem rady oglądać dalej

    Postflop jest solidnie IMO

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez amichal1 Zobacz posta
    Widze takze ze jakos nie bardzo przejmujesz sie jak w rozdaniu jest jakis shortstack
    Ja również się nie przejmuję. Bo zdecydowana większość szortów to zwykłe donki które grają tak nie dlatego, ze maja jakąś tam mniej lub bardziej przemyślaną strategię, a dlatego, że w ten sposób "mniej przegrają".

    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    ale stiltowałeś mnie zrzucając preflop kilka absolutnie grywalnych układów w nieotwartych bądź limpowanych pulach z LP
    Yep. Mi gdzieś na początku filmu rzucił się w oczy fold A467 z suited asem.

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Ale się czepiacie, widocznie miałem czutkę ze nic nie złapie to po co miałem się angażować w takie rozdanieTak swoja drogą to grałem tutaj 30/19/5 więc wydaje mi się że całkiem sporo i dość agresywnie