Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja generalnie gram mało SH, ale jak już usiądę, to nie mogę się powstrzymać aby grać jakoś inaczej niż 30/20. Ale wariancja mnie zabija. A wykres dochodów wygląda jak taki wyciągnięty z sejsmografu podczas trzęsienia ziemi.

    jdx

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Swoją drogą to nie oglądałem tego filmu wcześniej i faktycznie na początku trochę dobrych kart odpuściłem, ale myślę że głównie dlatego że miałem akurat akcję o której mówiłem, a nie jestem przyzwyczajony do grania i opowiadania i po prostu jakieś średnie ręce wtedy pasowałem
    na 6max na plo100 gram obecnie 27/17/3.5 po 68k a na plo200 25,5/15/3.5 po 16k, ale powoli zmierzam w kierunku statystyk z plo100 bo na początku grałem 24/14.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Ok, jeszcze jeden tym razem na 2 stołach

    WyslijPlik.pl

    miłego oglądania, jak ktoś ma ochotę

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta

    Yep. Mi gdzieś na początku filmu rzucił się w oczy fold A467 z suited asem.
    Właśnie ta ręka mnie stiltowała, wcześniej było jeszcze coś w stylu AsK4s3 z BTN po limpie, dalej nie oglądałem

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Dawkar, po obejrzeniu drugiego filmiku raz części pierwszego dochodzę do wniosku, że jarasz więcej ode mnie.

    jdx

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Jestem w trakcie drugiego. Filmik dobry, nie wiedziałem Dawkar, że masz multikonta na Ipoker , gracz panam29 był jednym z cięższych z jakimi miałem do czynienia i nie lubiłem grać z nim mając go po swojej lewej

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Aha, ja się będę czepiał wymówień fonetycznych angielskiego, n.p. sockut: jakoś sa:kaut itd, ale luz, treść merytoryczna filmu pomocna, nawet dla mnie średniozaawansowanego.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Aha, ja się będę czepiał wymówień fonetycznych angielskiego, n.p. sockut: jakoś sa:kaut itd, ale luz, treść merytoryczna filmu pomocna, nawet dla mnie średniozaawansowanego.

    no albo KAL , TURN :P

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Jako dawkar grałem na chili, ale choć nie mam absolutnie zastrzeżeń do tego softu to bardzo nie miło mnie przywitał pod względem szczęścia,więc zrobiłem sobie od niego przerwę i wróciłem na ongame, ale potem były te zawirowania wiec znów wróciłem na ipoker tym razem badając inny pokeroom
    Zresztą jak czasem były polskie stoły na plo100 to coś tam rozmawialiśmy jak pamiętam wiec myślałem ze wiesz ze ja to ja

  10. #20
    Wlasnie skonczylem ogladac 2 filmik - pocieszajace jest ze nie tylko Ja wpadam z 3-bet na kolesia ktory gra 75/50 a ten asy pokazuje

    Masz jakies zasady odnosnie C-bet czy zawsze bijesz o okreslona wartosc jak np 75% pot

    Pozdrawiam